/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Szkieletowy dom drewniany
 

Fajnemeble.pl wyposażyły centralę Banku Spółdzielczego w Wolinie

Autor: oprac. dja
Źródło: K&M Fajnemeble.pl
Data: 2009-10-05


26 września 2009 roku wiceprezes K&M fajnemeble.pl Mariusz Czapracki oraz projektant Łukasz Antosik wzięli udział w uroczystym otwarciu nowej siedziby Banku Spółdzielczego w Wolinie, który będzie pełnił funkcję centralnej placówki.

Aranżacja wnętrz Banku Spółdzielczego w WolinieAranżacja wnętrz Banku Spółdzielczego w WolinieFot. K&M Fajnemeble.pl

Firma fajnemeble.pl zaaranżowała i wyposażyła wnętrze nowopowstałego siedziby Banku Spółdzielczego w Wolinie. Budynek o powierzchni użytkowej 1.300 m² będzie pełnił funkcję placówki centralnej.

- Jest to jeden z większych projektów jakie realizowaliśmy, bowiem zaaranżowaliśmy wnętrza 20 pomieszczeń, w tym dwóch sal: głównej oraz kredytów. Poza umeblowaniem banku zajęliśmy się także kreacją elementów systemu identyfikacji wizualnej banku - mówi wiceprezes K&M fajnemeble.pl Mariusz Czapracki, - To już kolejny bank Spółdzielczej Grupy Bankowej, który wyposażaliśmy. Cieszymy się, że nasze meble cieszą się dużym powodzeniem i są polecane prezesom nowych filii.

***
K&M fajnemeble.pl to nowoczesne, dynamicznie rozwijające się przedsiębiorstwo z siedzibą w Gorzowie Wielkopolskim, które funkcjonuje na polskim runku od stycznia 2005 roku. Firma specjalizuje się w projektowaniu oraz kompleksowej aranżacji pomieszczeń biurowych i bankowych. Fajnemeble.pl to producent ekskluzywnych mebli biurowych, lad recepcyjnych, mebli i krzeseł przemysłowych, a także metalowych najwyższej jakości. Firma fajnemeble.pl to także największy w Polsce producent ergonomicznych foteli biurowych oraz krzeseł stacjonarnych Ergomax.

Fajnemeble.pl wyposażyły centralę Banku Spółdzielczego w Wolinie (Zdjęcia: 2)

Aranżacja wnętrz Banku Spółdzielczego w WolinieAranżacja wnętrz Banku Spółdzielczego w Wolinie

 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz