/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
 

Certyfikat FSC dla ZPD ROMA

NEPCon

Autor:
Źródło: NEPCon
Data: 2009-09-21


W ramach programu SmartWood organizacji Rainforest Alliance, NEPCon wykonał audit w firmie Zakład Przemysłu Drzewnego ROMA Spółka z o.o. w Gołańczy.

Poznańska słoniarnia została wybudowana m.in z drewna dostarczonego przez ZPD ROMAPoznańska słoniarnia została wybudowana m.in z drewna dostarczonego przez ZPD ROMAFot. ZPD ROMA

W efekcie wykonanej oceny kontroli pochodzenia produktu przyznano firmie certyfikat FSC (Forest Stewardship Council) o numerze SW-COC-001110, obowiązujący w okresie od 04.09.2009 r. do 03.09.2014 r.

Firma jest producentem pełnego asortymentu tarcicy sosnowej wytwarzanej w zakładzie o ponad 80-letniej tradycji. Tarcica oferowana przez firmę jest wykonywana w różnym stopniu przetworzenia i obróbki od tarcicy szorstkiej do deski podłogowej, więźby dachowej i szerokiego asortymencie galanterii ogrodowej. Firma wykonuje także wyroby na zamówienie w konkurencyjnie krótkich terminach przeznaczane na rynek krajowy i zagraniczny zabezpieczone impregnatami według najnowszych technologii.

 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA