/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
 

Makassar i Zebrano - Nowe dekory w stolarce drzwiowej Classen

Classen

Autor:
Źródło: Classen
Data: 2009-09-18


Makassar i Zebrano – tak nazywają się nowe dekory wprowadzone do kolekcji skrzydeł drzwiowych Andromeda marki Classen. Poszerzenie oferty to ukłon w stronę klientów poszukujących nowych rozwiązań designerskich. Egzotyczne i zdecydowane rysunki usłojenia pozwolą na stworzenie aranżacji, które ucieszą oko i staną się oryginalnym uzupełnieniem wybranego wnętrza.

Drzwi Andromeda w okleinie ZebranoDrzwi Andromeda w okleinie ZebranoFot. Classen

Andromeda to kolekcja skrzydeł drzwiowych, w skład której wchodzą trzy modele z szerokim lub wąskimi przeszkleniem znajdującym się w środkowej bądź bocznej części drzwi. Do tej pory kolekcja dostępna była w okleinach: cedr, dąb bielony i oliwka. Zebrano i Makassar to uzupełniające kolekcję dekory, w których produkowane są nie tylko skrzydła drzwiowe, ale również ościeżnice oraz listwy wykończeniowe. Możemy wybrać Ościeżnicę Regulowaną z osiemnastoma zakresami regulacji w wersji standardowej, New Arcus z dwoma zakresami regulacji, a także Arcus i Standard 2-pack. Dzięki temu bez problemu możemy skompletować wszystkie elementy mając pewność, że będą się one razem idealnie komponowały.

Makassar i Zebrano to dekory rodem z egzotycznych krajów. Makassar jest indonezyjskim miastem i jednym z głównych portów w kraju. Zebrano to niezwykle trwałe i odporne drewno pochodzące z drzew rosnących w Afryce Centralnej. Oba dekory charakteryzują się przeplatanym rysunkiem drewna. Odcienie subtelnie przechodzą od ciemnego brązu, aż po w jaśniejsze beże. Gładkie linie snują się powoli tworząc klimat ciepła i odprężającego uspokojenia. Połączenie nowoczesnej konstrukcji drzwi Andromeda z orientalnymi dekorami Makassar i Zebrano daje niezwykłe efekty estetyczne.

Eleganckie skrzydła drzwiowe Andromeda wykonane zostały z płyty drewnopochodnej pokrytej okleiną Classen Iridium lub laminatem Classen CPL. Mamy dzięki temu gwarancję podwyższonej odporności na różnego rodzaju uszkodzenia i zarysowania. A zastosowana krawędź o profilu R zapewnia bezpieczeństwo i estetyczny wygląd skrzydła.

Skrzydło drzwiowe Andromeda  – cena od 646,60 do 849,12 zł brutto.

*****

Classen to jeden z najbardziej cenionych producentów wyrobów drewnianych i drewnopochodnych w Europie. Firma jest jednym z liderów światowego rynku podłóg laminowanych oraz producentem, najczęściej wybieranych przez Polaków, skrzydeł drzwiowych i ościeżnic wewnątrzlokalowych.. W Polsce firma jest reprezentowana przez spółkę Classen-Pol S.A. z siedzibą w Rybniku-Zwonowicach.

Classen-Pol S.A. swoje wyroby sprzedaje w całym kraju poprzez sieć dealerską oraz we wszystkich marketach budowlanych. Firma prowadzi eksport do krajów Europy Zachodniej oraz Europy Środkowo-Wschodniej.

Panele podłogowe Classen to naturalne połączenie piękna natury oraz trwałości. Piękne wzory nadają wnętrzom wyjątkowy klimat i niepowtarzalny charakter, wprowadzając nas w podróż po malowniczych zakątkach świata. Skrzydła drzwiowe marki Classen wytwarzane są na jednej z najbardziej nowoczesnych linii technologicznych w Europie, dzięki temu łączą w sobie funkcjonalność z atrakcyjnym wyglądem. Duży wybór wzorów podłóg i drzwi zapewnia możliwość stworzenia oryginalnego wnętrza. Pasją firmy Classen jest ciągła praca nad doskonaleniem produktów, szukaniem nowych wzorów, struktur, opracowywaniem nowych systemów montażu. Dzięki temu podłogi Classen od lat cieszą się najwyższym uznaniem i zaufaniem klientów w Polsce i na całym świecie.

Makassar i Zebrano - Nowe dekory w stolarce drzwiowej Classen (Zdjęcia: 2)

Drzwi Andromeda w okleinie ZebranoDrzwi Andromeda w okleinie Zebrano

 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA