/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Szkieletowy dom drewniany
 

Meble Kler na Targach Meblowych BIFE w Bukareszcie

Autor: oprac. dja
Źródło: Kler
Data: 2009-09-15


BIFE-TIMB to największe targi branży drzewnej w Rumuni. Odbywają się raz do roku. Jednocześnie jest to jedna z większych imprez targowych w Europie Środkowo – Wschodniej.

Meble Kler na targach BIFEMeble Kler na targach BIFEFot. Kler

Na stoisku o powierzchni 100 m2 firma KALENDA prezentowała meble z kolekcji KLER - modele: C140, C200, A230, R040, W060, C082, CS14, meble skrzyniowe KLOSE oraz dodatki aranżacyjne sygnowane marką Piogia Decorativa.

Uczestnictwo w Targach Bife-Timb były niepowtarzalną okazją do nawiązania nowych i umocnienia dotychczasowych kontaktów biznesowych w tej części Europy oraz dały możliwość bliższego poznania oczekiwań potencjalnych odbiorców.

Firma Kler obecna jest na rumuńskim rynku od roku 2007. Jako pierwsze powstały salony w Tigru Mures oraz Cluj Napoca. W tym czasie zakładano dalszy intensywny rozwój sieci sprzedaży w Rumunii, otwarcie kolejnych punktów sprzedaży. Jednak szybko zmieniająca się sytuacja ekonomiczna na świecie przyśpieszyła decyzję o relokacji salonu z Cluj Napoca do Bukaresztu - miasta o największym potencjale sprzedażowym w tym kraju. Oficjalne otwarcie salonu odbyło się 3 września 2009r.

Nowy salon o powierzchni 1000 m2 zlokalizowany jest w północnej części miasta, w pobliżu sklepów Ikei oraz Mobexpertu, najbardziej liczących się firm meblarskich w Rumunii. KLER prezentuje w nim najnowszą kolekcją swoich mebli, w tym produkty dedykowane na rynek włoski, oraz klasyczne i awangardowe propozycje firmy z Dobrodzienia. Kolekcję mebli tapicerowanych uzupełniają sypialnie i meble skrzyniowe oraz dodatki aranżacyjne sygnowane marką Pioga Decorativa.

Właścicielem sklepu jest firma S.C. Kalenda Alexim S.R.L. współpracująca z firmą KLER na zasadach franchisingu. Firma Kalenda to solidny partner, wcześniej już współpracujący z Klerem przy okazji dwóch projektów: salonu wzorcowego w miejscowości Tirgu Mures (centrum serwisowe i szkoleniowe) oraz salonu w Cluj Napoca.

 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz