/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Szkieletowy dom drewniany
 

WOOD-TEC 2009: Największe czeskie targi branżowe już w październiku

WoodTec

Autor: dja
Źródło: WoodTec
Data: 2009-09-13


Od 20 do 23 października potrwają 11. Międzynarodowe Targi WOOD-TEC w Brnie (Czeska Republika). Ta odbywająca się w cyklu dwuletnim jest największym wydarzeniem targowym branży drzewnej organizowanym u naszych południowych sąsiadów.

Plan targów w BrniePlan targów w BrnieFot. WoodTEC

W tym roku swoje produkty zaprezentuje 238 firm z 13 krajów. Wśród nich pojawią się m.in. BALJER-ZEMBROD Ltd., BeA CS Ltd., Blum Ltd., FELDER Group CZ Ltd., HÄFELE GmbH & Co. KG, Hettich ČR k.s., HOUFEK Co., ITALCOMMA Ltd., PANAS Ltd., ROJEK Wood-Working Machines Co., Schachermayer Ltd., TEKMA Ltd.. Największą powierzchnię wystawową zarezerwowali producenci maszyn do obróbki drewna: Rojek (600 m2), Felder (500 m2), EPIMEX Wood-Working Machines Ltd. (450 m2) i Houfek (400 m2).

Integralną częścią targów WOOD-TEC jest profesjonalny program towarzyszący "Drewno - integralny element zrównoważonego rozwoju" zorganizowany przy współpracy z Wydziałem Leśnym i Technologii Drewna, Uniwersytetu Rolnictwa i Leśnictwa Mendla w Brnie. W jego ramach odbędą się seminaria, konferencje i spotkania na temat nowości, aktualnych trendów i problemów na rynku drzewnym. Zaplanowana tematyka obejmuje m.in. niezawodność i trwałość konstrukcji drewnianych, wykorzystanie energii z biomasy, elektroniczna kontrola drewna okrągłego oraz szereg innych aktualnych zagadnień.

Dowodem wysokiej jakości Targów Brneńskich jest patronat Europejskiego Stowarzyszenia Producentów Maszyn i Urządzeń do Obróbki Drewna - EUMABOIS. Od 1997r. targi WOOD-TEC znajdują się w  kalendarzu najważniejszych imprez tego typu na świecie polecanych przez stowarzyszenie.

 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz