/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
 

Paged Meble planuje stworzenie nowej linii produktowej

Paged

Autor: dja
Źródło: Paged
Data: 2009-08-27


Jak poinformował Daniel Mzyk, prezes Paged SA, udana restrukturyzacja Pagedu Meble przyniosła poprawę rentowności. Obecnie planowany jest dalszy rozwój meblowej dywizji spółki.

Program MILANO do jadalni, sypialni, salonu nominowany do nagrody Dobry Wzór 2009, znalazł się w gronie 54 finalistów najlepiej zaprojektowanych produktów na polskim rynkuProgram MILANO do jadalni, sypialni, salonu nominowany do nagrody Dobry Wzór 2009, znalazł się w gronie 54 finalistów najlepiej zaprojektowanych produktów na polskim rynkuFot. Paged Meble

Spółka planuje wprowadzenie na rynek nowej marki mebli. "Rozmawiamy z jednym z brytyjskich designerów oraz z dwoma Polakami. Chcemy stworzyć brand z nowoczesnym, odważnym designem. Robimy to z myślą o rynkach europejskich" - powiedział Daniel Mzyk.

Producent mebli zamierza również wejście w nowe kategorie produktowe, m.in. w tapicerkę i meble dziecięce.

W skład meblowej dywizji Paged SA wchodzą:
Paged Meble z ofertą dla rynku mieszkaniowego i kontraktowego – wyposażenie dla hoteli, restauracji, barów oraz ich sprzedaż w kraju i za granicą. Największy wybór i kompleksowa oferta krzeseł, foteli, stołów do jadalni, a także nowoczesne meble i rozwiązania do wyposażenia salonu i sypialni.

Woodways, który oferuje meble dla wnętrz domowych, przede wszystkim jadalni i sypialni. Kolekcja Woodways to niepowtarzalny styl wykreowany przez najlepszych projektantów, funkcjonalność i wysoka jakość wykonania.

Meble Jarocin z kolekcje mebli do prestiżowych gabinetów menedżerskich - fotele i krzesła biurowe, krzesła i stoły do wnętrz gastronomicznych – restauracji, kawiarni, barów, pubów, a także meble hotelowe.

W produkcji mebli wykorzystujemy najwyższej jakości surowce. Krzesła, fotele i taborety wykonane są z drewna dębowego lub bukowego. Stoły, stoliki, meble do jadalni, salonu, sypialni oraz meble gabinetowe i hotelowe powstają z elementów drewna litego i w naturalnych okleinach.

W I półroczu zysk brutto na sprzedaży w meblowej części Pagedu wyniósł 22,2 mln zł przy przychodach rzędu 83,1 mln zł.

Program MILANO do jadalni, sypialni, salonu nominowany do nagrody Dobry Wzór 2009, znalazł się w gronie 54 finalistów najlepiej zaprojektowanych produktów na polskim rynku.

 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA