/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
 

Laur Klienta 2009 dla marki Classen

Classen

Autor:
Źródło: Classen
Data: 2009-08-26


Podłogi marki Classen zdobyły ogólnopolskie złote godło Laur Klienta 2009, zajmując pierwsze miejsce w kategorii „panele podłogowe”. Tytuł ten, przyznawany przez samych klientów, jest wyrazem uznania dla produktów, które w swojej kategorii wyróżniają się na tle innych.

Laur Klienta 2009Laur Klienta 2009Fot. Classen-Pol

Grupa Media Partner już po raz piąty przeprowadziła ranking popularności produktów i usług na polskim rynku. W tegorocznej edycji konsumenci wskazali panele podłogowe marki Classen jako najbardziej znane i rozpoznawalne.

Badania do programu Laur Klienta przeprowadzane są przez ankieterów metodą „face to face” oraz drogą telefoniczną. Wyniki sondażu wskazują, które produkty Polacy znają najlepiej, i co za tym idzie najczęściej po nie sięgają. W plebiscycie Laur Klienta corocznie wyłaniane są najlepsze produkty w prawie trzystu kategoriach, w tym roku dodatkowo konsumenci mogli wskazać najpopularniejsze nowości rynkowe oraz konsumenckie hity polskie za granicą.

- Złote godło Laur Klienta 2009 to dla nas wyróżnienie szczególne , ponieważ decydują o nim sami konsumenci. Bardzo cieszy nas fakt, że panele podłogowe marki Classen są rozpoznawane i doceniane przez Polaków. Dziękujemy naszym Klientom za ten tytuł - mówi Agata Piechaczek, Manager ds. Marketingu i Reklamy Classen-Pol.

Panele podłogowe marki Classen, produkowane są z dbałością o najwyższą jakość oraz estetykę. Nowoczesne rozwiązania technologiczne pozwalają na ich długie i bezproblemowe użytkowanie. Klienci już drugi raz przyznali podłogom marki Classen Laur Klienta. W ubiegłym roku panele uplasowały się na drugim, a w tym roku na pierwszym miejscu. To jasny sygnał, że marka Classen zyskuje sobie coraz większe uznanie wśród polskich konsumentów.

Panele podłogowe marki Classen to trzynaście kolekcji podłóg zróżnicowanych pod względem kolorystyki, wzornictwa i parametrów technicznych. Systemy montażu Megaloc oraz EasyConnect pozwalają na proste, samodzielne zamontowanie paneli, a  specjalna kompozycja wosków Isowaxx dodatkowo zabezpiecza je przed wilgocią. Ponadto dzięki wysokim klasom ścieralności oraz użyteczności, większość kolekcji świetnie sprawdzi się nie tylko w prywatnych mieszkaniach, ale również w pomieszczeniach użyteczności publicznej.

*****
Classen to jeden z najbardziej cenionych producentów wyrobów drewnianych i drewnopochodnych w Europie. Firma jest jednym z liderów światowego rynku podłóg laminowanych oraz producentem, najczęściej wybieranych przez Polaków, skrzydeł drzwiowych i ościeżnic wewnątrzlokalowych.. W Polsce firma jest reprezentowana przez spółkę Classen-Pol S.A. z siedzibą w Rybniku-Zwonowicach.

Classen-Pol S.A. swoje wyroby sprzedaje w całym kraju poprzez sieć dealerską oraz we wszystkich marketach budowlanych. Firma prowadzi eksport do krajów Europy Zachodniej oraz Europy Środkowo-Wschodniej.

Panele podłogowe Classen to naturalne połączenie piękna natury oraz trwałości. Piękne wzory nadają wnętrzom wyjątkowy klimat i niepowtarzalny charakter, wprowadzając nas w podróż po malowniczych zakątkach świata. Skrzydła drzwiowe marki Classen wytwarzane są na jednej z najbardziej nowoczesnych linii technologicznych w Europie, dzięki temu łączą w sobie funkcjonalność z atrakcyjnym wyglądem. Duży wybór wzorów podłóg i drzwi zapewnia możliwość stworzenia oryginalnego wnętrza. Pasją firmy Classen jest ciągła praca nad doskonaleniem produktów, szukaniem nowych wzorów, struktur, opracowywaniem nowych systemów montażu.

Laur Klienta 2009 dla marki Classen (Zdjęcia: 2)

Laur Klienta 2009Panele Varilla Bianco z kolekcji Life

 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA