/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Szkieletowy dom drewniany
 

DLH otwiera nowy salon w Jankach

DLH

Autor:
Źródło: DLH
Data: 2009-08-20


1 września b.r. w podwarszawskich Jankach firma DLH otworzy swój kolejny salon sprzedaży. Będzie to już drugi salon oddany do dyspozycji klientów w tym roku. Pierwszy otwarto w Krakowie 6 stycznia.

Zestaw mebli ogrodowych Fischer z oferty DLHZestaw mebli ogrodowych Fischer z oferty DLHFot. DLH

„Naszym głównym celem jest zadowolenie wszystkich kupujących, co wiąże się z łatwym dostępem do naszych produktów. Stąd też narodził się pomysł na otwarcie kolejnej placówki.” – mówi Szymon Gacki, szef działu marketingu firmy DLH.

W latach 90-tych DLH wybrało Polskę jako kraj strategicznych inwestycji. W ciągu wielu lat rozwoju otwarto punkty sprzedaży w dziesięciu miastach: Katowicach, Krakowie, Łodzi, Ostrowie Wielkopolskim, Straszynie, Szczecinie, Toruniu, Warszawie, Wrocławiu, Wysogotowie. Nowopowstały salon w Jankach to czwarty w Warszawie sklep tej firmy. „Własna sieć sprzedaży, własne magazyny, zapasy magazynowe pozwalające na natychmiastową sprzedaż wszystkich oferowanych towarów oraz zespół kompetentnych handlowców sprawiły, że staliśmy się liderem w imporcie i dystrybucji drewna egzotycznego w Polsce. Pozycję tą przyjmujemy jako wyzwanie do dalszej ekspansji i rozwoju.”- mówi Gacki.

W salonie klienci znajdą podłogi egzotyczne, deski tarasowe, meble ogrodowe, blaty, półki, drzwi, tarcicę, kantówkę klejoną, okleiny modyfikowane, forniry naturalne, elewacje drewniane czy płyty. Firma jest przekonana, że i ten punkt sprzedaży będzie cieszył się zainteresowaniem klientów.

 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz