/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
 

Czarno-biały świat Classen-Pol i Evy Minge

Classen-Pol

Autor:
Źródło: Classen-Pol
Data: 2009-08-11


22 kwietnia br. firma Classen-Pol oficjalnie rozpoczęła współpracę ze znaną światową projektantką mody Evą Minge. Będzie ona sygnować swoim nazwiskiem nową, wyjątkową kolekcję paneli laminowanych Classen by Eva Minge.

Czarno-biały wybieg przygotowany z paneli marki Classen Fot. Classen-Pol Czarno-biały wybieg przygotowany z paneli marki ClassenCzarno-biały wybieg przygotowany z paneli marki Classen Fot. Classen-Pol Czarno-biały wybieg przygotowany z paneli marki ClassenFot. Classen-Pol

Spotkanie pod nazwą Black&White Obsession Luxury Show z pokazem mody najnowszej kolekcji marki Evy Minge na sezon wiosna/lato 2009 odbył się w Arkadach Kubickiego na Zamku Królewskim w Warszawie. Pokaz wyznaczył początek współpracy pomiędzy uznaną w świecie projektantką,  a firmą Classen-Pol – liderem w sprzedaży podłóg laminowanych. Specjalnie na tę okazję przygotowany został siedemdziesięciometrowy wybieg z paneli marki Classen.

Świat w dwóch kolorach
Eva Minge prezentując w warszawskim zamku swoją najnowszą kolekcję przeniosła uczestników wydarzenia  Black&White Obsession Luxury Show do świata czerni i bieli. Kolekcja zaprojektowana została w oparciu o te dwie podstawowe, klasyczne i zawsze modne, barwy oraz zaprezentowana w trzech odsłonach: Pret-a-Porter, Couture oraz suknie ślubne. Co ciekawe, w tej dwukolorowej konwencji wystąpiły nie tylko modelki, ale również zaproszeni goście. Znalazły się wśród nich osobistości znane głównie ze szklanego ekranu, takie jak Katarzyna Skrzynecka, Anna Samusionek, Anna Korcz, Marek Włodarczyk, Hanna Bakuła czy Dominika Gawęda. Kolory black&white dominowały także w wystroju wnętrza. W pomieszczeniu, w którym odbył się pokaz znalazły się czarno- białe fotele, poduszki, a podłoga, na której modelki prezentowały kreacje wykonana została z czarno-białych paneli marki Classen. Ich kolorystyka i struktura stanowiły idealne dopełnienie całej, utrzymanej w monochromatycznej stylistyce, aranżacji Arkad Zamku Królewskiego.

Eva Minge to uznana w świecie mody polska projektantka. Stworzyła mocną i wyróżniającą się markę, a jej kreacje świetnie sprzedają się zarówno w europejskich stolicach, jak i w Nowym Jorku.  Pomaga również przy wyborach Miss Polonia oraz Elite Model Look. Jej najnowsza wiosenno-letnia kolekcja wykorzystując podstawowe barwy, geometryczne wzory, szlachetne materiały oraz dostosowane do sylwetki kroje, podkreśla prawdziwe piękno i kobiecość nie rezygnując przy tym z odpowiedniej dawki ekstrawagancji. Szukając dalszych inspiracji Eva Minge rozpoczęła współpracę z firmą Classen-Pol a jej efekty będziemy mogli podziwiać już wkrótce.

 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA