/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
 

Targi FurniFab już w listopadzie

SURVEY Marketing + Consulting

Autor: Iwona Cerba
Źródło: SURVEY Marketing + Consulting
Data: 2009-08-09


Targi FurniFab – Międzynarodowe Targi Materiałów Obiciowych i Akcesoriów Tapicerskich są specjalistycznymi targami dostawców dla przemysłu mebli tapicerowanych i mebli do siedzenia z obszaru Polski i Europy Środkowo-Wschodniej. Zmiana terminu targów "Meble Polska" pociągnęła za sobą konieczność zmiany terminu targów FurniFab w Poznaniu: najbliższa edycja targów FurniFab odbędzie się, nie jak pierwotnie planowano w marcu 2010 roku, lecz już w dniach od 17 do 19 listopada 2009 roku, jak dotąd na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Z nowym terminem wiąże się wiele zalet.

FurniFab 2009FurniFab 2009Fot. SURVEY Marketing + Consulting

Przyjmowana początkowo z mieszanymi uczuciami zmiana terminu na jesienny jest strategicznie korzystna: na targach FurniFab zostaną w listopadzie zaprezentowane ostatnie nowości branż dostawców, odpowiednio wcześnie przed terminami ośmiu najważniejszych targów meblowych, organizowanych w Polsce oraz krajach Europy Środkowo-Wschodniej: imm Cologne, Kolonia/Niemcy (18-24 stycznia 2010), Meble Polska, Poznań (16-19 lutego 2010), MTM, Ostróda (marzec 2010), Targi Meblowe, Brno/Czechy (10-14 marca 2010), Targi Meblowe, Kijów//Ukraina (10-13 marca 2010), Targi Meblowe, Nitra/Słowacja (marzec 2010), Targi Meblowe, Wilno/Litwa (25-28 marca 2010) oraz M.O.W., Bad Salzuflen/Niemcy (25-28 kwietnia 2010).

Z udziałem najważniejszych osób podejmujących decyzje

Na targach FurniFab – we właściwym czasie i w odpowiednim miejscu – zaprezentują się firmy dostawców dla producentów mebli z Polski i całej Europy Środkowej. Zapoczątkowana w 2003 roku impreza, zyskała z czasem rangę renomowanych targów B2B dla przemysłu mebli tapicerowanych i mebli do siedzenia z terenu Polski oraz krajów Europy Środkowo-Wschodniej. W branży meblowej targi FurniFab są cenioną platformą efektywnych kontaktów i dobrych transakcji. Głównymi grupami docelowymi targów FurniFab są osoby o kompetencjach decyzyjnych, z sektorów zakupów, wzornictwa i zarządzania produktem. Dzięki temu targi FurniFab stały się już tradycyjnym, międzynarodowym miejscem spotkań przedstawicieli branży meblowej na wysokim szczeblu. Obecnie targi FurniFab odwiedzają goście z Polski, krajów bałtyckich, Rosji, Niemiec, krajów Beneluksu i Europy Południowej.

Podczas wiosennej edycji targów w marcu bieżącego roku, na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich najnowsze osiągnięcia sektorów współpracujących z przemysłem mebli tapicerowanych i mebli do siedzenia zaprezentowało 75 przedsiębiorstw z 11 krajów. Mimo kryzysu gospodarczego wystawcy uznali frekwencję i obecność na FurniFab gości-specjalistów za bardzo zadowalające: tegoroczną edycję targów odwiedziło 2 800 przedstawicieli branży meblowej z kraju i zagranicy.

Szeroka paleta produktów
Targi FurniFab prezentują wielostronną ofertę, kreatywne pomysły wzornicze i nowe rozwiązania technologiczne. Obok tradycyjnych segmentów produktów, jak materiały obiciowe, częściowo konfekcjonowane półfabrykaty, materiały tapicerskie i laminaty, inlety i poduszki, tkaniny, mikrofazy, naturalne i sztuczne skóry, oferta targów obejmuje także gumę gąbczastą i tworzywa piankowe, filce, drelichy materacowe, półfabrykaty tapicerskie, formatki sprężynowe, spody ciśnieniowe, stelaże obrotowe, stelaże tapicerskie, kółka meblowe, nici, maszyny do szycia, maszyny do krojowni oraz przynależne do nich oprogramowanie.

Jako międzynarodowa platforma specjalistyczna, organizowane w dniach 17-19 listopada targi FurniFab dostarczą producentom ważnych impulsów do przygotowania się do dużych targów meblowych wiosną przyszłego roku.

 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA