/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
 

Vintage Kronostep Narrow - Podłogi z ... napisami

Autor:
Źródło: KronoFlooring
Data: 2009-08-07


Z kolejną, atrakcyjną ofertą podłóg laminowanych wystąpiła firma Kronoflooring. Tym samym znana i ceniona marka Krono Original wzbogaciła się o nową kolekcję. Wyjątkowo oryginalne i śmiałe wzornictwo VINTAGE KRONOSTEP NARROW przyciąga uwagę wielu kupujących.

VINTAGE KRONOSTEP NARROW VINTAGE KRONOSTEP NARROW Fot. Kronoflooring

Nowy wzór podłóg laminowanych jest nie tylko wyjątkowo oryginalny, ale także odważny i awangardowy. Projektanci tych podłóg wykorzystali bowiem rysunki desek ze starych skrzynek służących pierwotnie do transportu owoców, np. wiśni czy w późniejszym okresie do przechowywania butelek z winem. To właśnie dlatego na opakowaniach zbiorczych tych podłóg znaleźć można symbol RF, co oznacza strukturę starego drewna. Ostateczny efekt pozytywnie zaskakuje klienta, który otrzymuje podłogę wykonaną jak gdyby z podniszczonych i przybrudzonych desek, z których przed wieloma laty wykonywano takie skrzynki. Ba, na poszczególnych deskach zachowały się nawet, teraz już nieco zatarte, napisy z nazwami poszczególnych, tych najbardziej znanych trunków. Wrażenie jest wręcz niesamowite: mamy w pokoju najwyraźniej starą podłogę, taką trochę z odzysku, wykonaną ze zużytych, poplamionych sokiem i poobcieranych desek.

Zwrócić trzeba także uwagę na fakt, że w kolekcji VINTAGE KRONOSTEP NARROW zastosowano nowy, oryginalny, wyjątkowo skuteczny i prosty system montażu „1click2go”. Nazwa oznacza układanie poszczególnych paneli tylko jednym kliknięciem, i to nawet w trudno dostępnych miejscach jak np. narożniki, drzwi czy płaszczyzny pod grzejnikami. Unikalny zamek na krótkim boku panela, czyli specjalna wypustka i rowek łączą się ze sobą, i po zatrzaśnięciu od góry na przyległym panelu tworzą od razu podłogi gotowe do eksploatacji.

Panele podłogi Kronostep Narrow proponowane są przy tym w wyjątkowym i niecodziennym formacie: zaledwie 1285 mm długości i 123 mm szerokości. Po ułożeniu w pomieszczeniu (a jest to czynność wyjątkowo prosta i nieskomplikowana) wrażenie podłogi wykonanej z oryginalnych i naturalnych desek jest niesamowite.

Kolekcja VINTAGE KRONOSTEP NARROW zyskała już dużą popularność szczególnie wśród ludzi młodych, którzy taką oryginalną podłogą chcą pokazać swoją niezależność i wyróżnić się wśród znajomych. Można ją również spotkać w pomieszczeniach klubowych czy w pubach, chętnie odwiedzanych przez młodzież. Symbol 32/AC 4 oznacza, że podłogi te charakteryzują się wysoką odpornością na ścieranie. Podłogi VINTAGE KRONOSTEP NARROW objęte są piętnastoletnią gwarancją producenta.Krono Original Kronostep Narrow
typ: bezklejowe HDF
wymiary: 1285 x 123m
grubość: 8 mm
powierzchnia:  RF
system łączenia: 1 clic 2 go
klasa ścieralności: AC4
klasa przeznaczenia: 32
gwarancja: 15 lat
cena detaliczna: 74 - 84 zł/m2

Producent: Kronoflooring


 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA