/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
 

DremaSilesia–MebelTechExpo: Październikowe spotkanie branży drzewnej na Śląsku

MTK

Autor:
Źródło: MTK
Data: 2009-08-06


Już po raz trzeci w Katowicach odbędą się Targi Maszyn i Narzędzi do Obróbki Drewna DREMASILESIA – MEBELTECHEXPO.

DREMASILESIA-MEBELTECHEXPO 2008DREMASILESIA-MEBELTECHEXPO 2008Fot. MTK

Już po raz trzeci w Katowicach odbędą się Targi Maszyn i Narzędzi do Obróbki Drewna DREMASILESIA – MEBELTECHEXPO. Współorganizowane przez Międzynarodowe Targi Katowickie oraz Międzynarodowe Targi Poznańskie wydarzenie to szansa na konstruktywną debatę oraz okazja do prezentacji nowoczesnych rozwiązań dla branży drzewnej i meblarskiej.
 
Odbywające się w dniach 2-4 października targi DREMASILESIA–MEBELTECHEXPO 2009 prezentować będą urządzenia do obróbki drewna dla dużych, średnich, małych i mikro przedsiębiorstw. Umożliwi to pokazanie przekrojowej i wszechstronnej oferty oraz przegląd rozwiązań dla firm o różnym zasięgu działalności. W roku ubiegłym na przestrzeni 2000 m2. swoje ekspozycje zaprezentowało 63 wystawców. W ciągu 4 dni targi odwiedziło blisko 1700 profesjonalnych zwiedzających.

"Przewidujemy, iż tegoroczna edycja będzie równie udana" - komentuje Hanna Ochnik-Pawłowska, koordynator targów ze strony MTP – dzięki targom DREMASILESIA po raz kolejny możliwe będzie prowadzenie owocnych negocjacji. Wydarzenie to stanowi magnes przyciągający firmy zainteresowane nowymi inwestycjami i cieszy się sporym uznaniem uczestników targów.

Udział w tegorocznych targach zgłosili już liderzy rynku maszyn i narzędzi dla branży drzewnej. W ramach DREMASILESIA – MEBELTECHEXPO ponownie działać będzie rejestracja zwiedzających gwarantująca profesjonalną atmosferę rozmów biznesowych. Zaplanowano również szereg wydarzeń towarzyszących, wśród których nie zabraknie konkursów i prezentacji urządzeń w ruchu.

 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA