/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Szkieletowy dom drewniany
 

Kolorino - Drewex wchodzi na rynek detaliczny

Drewex

Autor: dja
Źródło: Drewex
Data: 2009-08-04


1 sierpnia Drewex otworzył w Krakowie swój pierwszy, wielkopowierzchniowy, specjalistyczny sklep z artykułami dziecięcymi.

Kolorino, bo pod taką marką spółka działać będzie na rynku detalicznym, to największy tego typu sklep w Polsce południowej. Łączna powierzchnia sklepu (wraz z pomieszczeniami zaplecza) to prawie 1600 m2, a w jego ofercie znajduje się pełna gama różnorodnych produktów - od mebelków do dziecięcego pokoju, poprzez pościel, zabawki, ubranka, aż po akcesoria do kamienia i pielęgnacji niemowląt.

Otwarcie sklepu jest elementem realizacji długofalowej strategii spółki zmierzającej do wzmocnienia obecności firmy w segmencie detalicznym i oferowania szerokiego asortymentu markowych produktów i towarów dla dzieci i matek.  

Drewex SA powstał w 1993 roku. Produkty firmy obecne są na 20 rynkach europejskich i w Kanadzie. Oferta produktowa spółki zaspokaja ogromną część potrzeb dzieci od narodzin do ukończenia pięciu lat. Znajdują się w niej łóżeczka, krzesełka i inne mebelki do dziecięcego pokoju, pościel, zabawki i ubranka. Wszystkie produkty wyróżnia trwałość, funkcjonalność i bezpieczeństwo, potwierdzone wymaganymi w Polsce i za granicą atestami. W 2008 roku firma zadebiutowała na Warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych. W roku 2009, łóżeczka, w produkcji których Drewex specjalizuje się od lat, zyskały najwyższe na rynku odznaczenie, potwierdzające uznanie klientów – Złoty Laur Konsumenta 2009.

Kolorino - Drewex wchodzi na rynek detaliczny (Zdjęcia: 2)

Łóżeczko dla dzieci Max teak

 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz