/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Szkieletowy dom drewniany
 

Lasery krzyżowe Stanley

Stanley

Autor:
Źródło: Stanley
Data: 2009-08-03


Niezależnie od charakteru prac remontowo-wykończeniowych, które prowadzone są we wnętrzach, przydatnym urządzeniem jest laser krzyżowy. Pozwala on wyznaczyć jednocześnie linie pionowe i poziome, które potrzebne są np. przy układaniu kafelków, malowaniu lamperii, budowie sufitów podwieszanych, a także podczas prac instalacyjnych.

Laser krzyżowy Stanley FatMax CL2XTLaser krzyżowy Stanley FatMax CL2XTFot. Stanley

Lasery krzyżowe są pomocne również przy oznaczaniu pionów i poziomów, wzdłuż których zostaną powieszone szafki kuchenne, półki lub dekoracje. Do tego typu prac firma Stanley, producent wysokiej jakości narzędzi ręcznych, poleca wybrane modele laserów krzyżowych. Na tle konkurencji urządzenia te wyróżniają się łatwą obsługą i wieloma przydatnymi funkcjami.

Laser krzyżowy Stanley FatMax CL54 Matrix

Jest to model przeznaczony zarówno dla profesjonalistów prowadzących liczne prace remontowe, jak i dla amatorów wykonujących drobne przebudowy i zmiany we własnym domu. Laser o zasięgu 30 m wyznacza w pomieszczeniu pełną siatkę płaszczyzn. Odpowiedni tryb pozwala na jednoczesne korzystanie z 5 wiązek światła lub wyświetlania tylko jednej z nich. Dodatkowo urządzenie współpracuje z detektorem, dzięki czemu istnieje możliwość prac na zewnątrz. Laser krzyżowy Stanley FatMax CL54 Matrix posiada wspomagany elektronicznie mechanizm samopoziomujący, który pozwala na poziomowane z dokładnością od 3 mm do 10 metrów. Urządzenie może pracować w temp. od - 6°C do 49°C. Laser dostępny jest w sprzedaży również w zestawie.
Sugerowana cena detaliczna: 2950 zł

Laser krzyżowy Stanley FatMax CL2XT
Ten czterofunkcyjny laser pozwala na wyznaczenie linii pionowych i poziomych z dokładnością od ok. 2, 5 mm do 9 m. Dzięki współpracy z detektorem ma zwiększony zasięg (ponad 30 m), co umożliwia dokonywanie pomiarów nawet na dużych powierzchniach, a także pracę na zewnątrz. Model FatMax CL2XT posiada samopoziomujący mechanizm wahadłowy z tłumieniem magnetycznym, który wyręcza użytkownika z konieczności manualnego ustawiania urządzenia. Laser jest wyjątkowo łatwy w użytkowaniu – jeden przycisk obsługuje wszystkie cztery funkcje urządzenia. W celu zwiększenia komfortu poziomowania, laser może być mocowany na statywie, co gwarantuje stabilność i dokładność pomiarów. Laser można nabyć również w rozbudowanym zestawie.
Sugerowana cena detaliczna: 1200 zł (zestaw podstawowy)

Laser krzyżowy Stanley FatMax CL2
Jest to model przeznaczony do poziomowania podczas różnorakich prac wykończeniowych wewnątrz pomieszczeń. Posiada funkcje pomiaru w poziomie, pionie oraz na krzyż. Urządzenie zostało dodatkowo wyposażone w tryb blokady samopoziomowania, który umożliwia pracę pod kątem. Laser o zasięgu do 15 m, zaopatrzony w mechanizm wahadłowy z tłumieniem magnetycznym, pozwala na dokonywanie pomiarów z dokładnością od ok. 4 mm do 9 metrów. Laser krzyżowy Stanley FatMax CL2, dzięki wielofunkcyjnemu przyciskowi, jest bardzo prosty w obsłudze. Podobnie jak poprzedni model, urządzenie może być mocowane na statywie. Laser dostępny jest w sprzedaży również w zestawie.
Sugerowana cena detaliczna: 900 zł

Lasery krzyżowe Stanley (Zdjęcia: 5)

Laser krzyżowy Stanley FatMax CL2XTLaser krzyżowy Stanley FatMax CL2 Laser krzyżowy Stanley FatMax CL2XT Laser krzyżowy Stanley FatMax CL54 Matrix Lasery krzyżowe ułatwiają pracę

 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz