/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Szkieletowy dom drewniany
 

Panele laminowane Krono Original: Królewskie Dęby Super Natural

KronoFlooring

Autor:
Źródło: KronoFlooring
Data: 2009-07-30


Podłogi laminowane Krono Original stale wzbogacają się o nowe kolekcje. Najnowsza, Super Natural, świeci prawdziwie królewskim blaskiem. Jej oryginalne dekory to przepiękne i dostojne dęby w kilku odmianach.

Dąb Aspen z kolekcji Kronostep Super NaturalDąb Aspen z kolekcji Kronostep Super NaturalFot. KronoFlooring

Wyrafinowana elegancja i naturalna, wysoka trwałość – te zalety dębu jako surowca do produkcji podłóg stawiają go w rzędzie najbardziej prestiżowych materiałów w tej branży. Wiedzą o tym klienci, którzy – co potwierdzają statystyki – najchętniej wybierają to właśnie drewno na podłogi swoich mieszkań. Nie dość bowiem, że dąb jest wyjątkowo twardy, wytrzymały i odporny na ścieranie, to przyciąga wzrok pięknem i szlachetnością.
I taka jest właśnie najnowsza propozycja firmy Kronoflooring – podłoga Kronostep Super Natural. Piękna i szlachetna, po prostu królewska.

Wyjątkowe piękno nowych podłóg akcentują szerokie i duże deski, dzięki którym powierzchnia zyskuje oryginalny i niepowtarzalny wygląd. Przy tym wszystkim udało się projektantom osiągnąć wrażenie trójwymiarowości pod stopami. Specjalna technika produkcji pozwoliła zaproponować kupującym podłogi z unikalnymi żłobieniami i specjalną fakturą. Matowa powierzchnia oraz błyszczący, niepowtarzalny rysunek otwartych i nierównych porów sprawiają, że wielu klientów dłonią sprawdza swoje niesamowite wrażenia wzrokowe.

 

Propozycje dekorów nowej kolekcji Super Natural pozwalają spełnić oczekiwania najbardziej nawet wymagających klientów. Dąb Aspen – bardzo jasny, bielony, z matową powierzchnią i lekko ukrytymi, połyskującymi akcentami w porach. Dąb Castle to ciemna i stara dębina oraz dostojne piękno drewna pieczołowicie szczotkowanego czy starannie woskowanego. Dąb Colonial przyciąga wzrok elegancją ciemnego drewna, z wyraźnie zarysowaną strukturą porów. Z kolei Dąb Shire swoim naturalnym brązem wywołuje odczuwalne wrażenie miłych i przyjemnych doznań. I wreszcie Dąb Light Brushed, emitujący ciepło i poczucie bezpieczeństwa, a wszystko w kolorze jasnego bursztynu.

Na podkreślenie zasługuje także fakt, że w przypadku tej kolekcji mamy do czynienia z podłogami o powierzchni synchronicznej. Jest to nowa propozycja Kronoflooring i oznacza bardzo dokładne odwzorowanie reprodukowanego rysunku drewna na powierzchni panela podłogowego. Matryca w zakładzie produkcyjnym, która kształtuje warstwę decydującą o odporności na ścieranie, ma profil konkretnego dekoru i pasuje wyłącznie do niego. I ta specjalne technologia sprawia, że takie panele do złudzenia przypominają prawdziwe drewno – powierzchnia synchroniczna jest bowiem identyczna ze znajdującym się pod nim dekorem. Uzyskana w ten sposób trójwymiarowa struktura zewnętrzna panela imituje prawdziwe drewno nie tylko optycznie, ale także przy dotyku. Dodatkowo zastosowano tu specjalną mikrofugę w kształcie litery V ze wszystkich czterech stron, co potęguje wrażenie ułożenia podłogi z prawdziwej deski, a wrażenia estetyczne są jeszcze bardziej wyraziste.

Nowa kolekcja Super Natural przeznaczona jest do pomieszczeń domowych o dużym natężeniu ruchu oraz do lokali przemysłowych o średnim natężeniu ruchu. Co ważne: nadaje się także do zastosowania w przypadku ogrzewania podłogowego.

Naturalne piękno i najwyższa jakość podłóg tej kolekcji sprawiają, że dzisiaj właściwie w każdym domu można mieć oryginalną, niepowtarzalną i prestiżową podłogę, która w pomieszczeniach wywołuje wrażenie dostojnej i wysmakowanej elegancji.

Panele laminowane Krono Original: Królewskie Dęby Super Natural (Zdjęcia: 2)

Dąb Aspen z kolekcji Kronostep Super NaturalKrono Original: Królewskie Dęby Super Natural

 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz