/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Szkieletowy dom drewniany
 

RuzkZuck w Żarach

Autor:
Źródło: RuzkZuck
Data: 2009-07-28


Kolejny sklep RuckZuck otworzy właściciel istniejącej od 2001 roku firmy AWO Żary - Wojciech Rogowski. Będzie to już piąty, obok punktów w Gorzowie Wielkopolskim, Krośnie Odrzańskim, Szprotowej i Nowej Soli salon sieci w województwie lubuskim.

Przyjaciele z branży już wcześniej zdecydowali się na współpracę z siecią – mówi Wojciech Rogowski. – Zachęcony ich sukcesem również postanowiłem przyłączyć się do RuckZuck i otworzyć swój punkt handlowy.

W salonie w Żarach (przy ulicy Wapiennej 3) asortyment RuckZuck, prezentowany będzie na ok. 300 m2. Oprócz podłóg i drzwi w sklepie AWO w sprzedaży dostępne będą również okna i artykuły wykończeniowe.

Duży sukces sieć  zawdzięcza bogatej i stale poszerzanej ofercie. Do kolekcji drzwi, paneli laminowanych, czy podłóg drewnianych wciąż dochodzą nowe wzory i modele. Ponadto w sprzedaży znajdują się także materiały uzupełniające. Dzięki temu klienci w jednym miejscu mogą kupić wszystkie niezbędne elementy mając pewność, że będą one do siebie pasować. W razie pytań pomocą służy wykwalifikowany personel, który nie tylko pomoże dobrać skrzydło drzwiowe do ościeżnicy, ale poleci również najlepszą ekipę montażową. Salony sieci zapewniają transport zakupionych produktów.

 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz