/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Szkieletowy dom drewniany
 

Meble kolonialne - Egzotyczny styl w Twoim domu

Autor:
Źródło: OPUS-M
Data: 2009-07-24


Dla Europejczyków Daleki Wschód wydaje się końcem świata, miejscem zapomnienia i wspaniałej kultury. To tam natura zaskakuje ilością barw, a wszystko tworzy idealny układ: morze z piaszczystą plażą, dziewicze lasy z wodospadami i lecznicze źródła z drzewami oplecionymi lianami.

Kolekcja mebli kolonialnych Marco PoloKolekcja mebli kolonialnych Marco PoloFot. OPUS-M

Wielu z nas marzy o podróży na Daleki Wschód, przedzieraniu się przez dżunglę, poznawaniu nowych smaków i podziwianiu krajobrazów. Aby choć w części zaspokoić swoje potrzeby, coraz częściej gościmy egzotyczny styl w swoim domu, doceniając jego niepowtarzalny klimat i wyjątkowy charakter.

Kolonialna ława w salonie czy też oryginalna kanapa, wykonana z drewna mahoniowego lub rattanu, daje nam poczucie stabilności i wygody. Naturalną urodą materiału i mocną sylwetką wyraźnie zaznacza swoją obecność. Często centralnie usytuowana w salonie staje się jego główną ozdobą oraz miejscem spotkań przy kawie.

„Cieszy nas niezmiernie fakt, że meble kolonialne zostały docenione przez Polaków. Coraz częściej spotykamy w naszym sklepie Klientki, które powtarzają, że do swojego wnętrza szukały czegoś innego, unikalnego. Zgodnie twierdzą, że klimat salonu idealnie podkreśla sofa o egzotycznym pochodzeniu lub niepowtarzalne lustro zdobiące ścianę. Dlatego też, tak wielkim zainteresowaniem ciszą się nasze kolekcje Mahakaria oraz Marco Polo." - mówi Małgorzata Kasińska, Prezes Zarządu firmy OPUS-M Sp. z o.o

Motywy zdobnicze mebli kolonialnych to ich główny atut. Delikatnie ożywiają drugi plan mieszkania sprawiając, że dom nabiera egzotycznej urody i wypełnia się pozytywną energią. Każdy element kokietuje zmysły, przenosząc nas w odległe rejony świata. To właśnie dlatego, tak wielu z nas pociąga wschodni styl i sprawia, że wprowadzamy go do swojego azylu, jakim jest dom.

„Meble kolonialne to nie tylko sceneria domu w stylu orientalnym, szczypta egzotyki nie zmieni zasadniczo stylu nowoczesnego, wyraźnie jednak doda mu charakteru. Dzięki wyeksponowanym efektownie komodom, kwietnikom czy parawanom pokój wypełni aura tajemnic Wschodu." - dodaje Małgorzata Kasińska, Prezes Zarządu firmy OPUS-M Sp. z o.o.

Trwałość i ponadczasowość to zalety mebli rattanowych, stylowych i orientalnych. Zaproszenie tego właśnie stylu do swojego domu zapewni nam oryginalność i niepowtarzalność, a odkrywanie rzeczy wyjątkowych naprawdę wielką przygodę. Sprawi, że wyróżnimy się wśród codziennych wnętrz i podkreślimy swoją egzotyczną naturę.

Meble kolonialne - Egzotyczny styl w Twoim domu (Zdjęcia: 2)

Kolekcja mebli kolonialnych Marco PoloKolekcja mebli kolonialnych Mahakaria

 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz