/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
 

Nowy sklep Komfortu w Krakowie

Komfort

Autor:
Źródło: Komfort
Data: 2009-07-19


Sieć sklepów Komfort powiększyła się o kolejny salon w CH Zakopianka. To już 4 sklep KOMFORTu w Krakowie i 134 w Polsce.

Nowy sklep Komfortu w Krakowie Nowy sklep Komfortu w Krakowie Fot. Komfort

Nowo otwarty salon ma łączną powierzchnię 853 mkw. Asortyment sklepu obejmuje szeroki wybór paneli i podłóg drewnianych oraz dywanów, wykładzin dywanowych i elastycznych.  Ponadto Komfort oferuje klientom porady specjalistów z zakresu aranżacji wnętrz, a także usługi związane m.in. z transportem i montażem zakupionych produktów.
 
Kolejny sklep sieci to konsekwencja realizacji strategii spółki zakładającej ekspansję na polskim rynku artykułów wyposażenia wnętrz. Koncepcja rozwoju sieci KOMFORT zakłada oferowanie klientom wysokiej jakości pokryć podłogowych, zróżnicowanych cenowo i inspirowanych najnowszymi trendami w aranżacji wnętrz. KOMFORT ze 134 sklepami, jest już obecny we wszystkich dużych miastach w Polsce. A od niedawna również w Czechach. Teraz otwiera kolejne sklepy w atrakcyjnych lokalizacjach w dużych miastach oraz dociera z największą kolekcją podłóg do mieszkańców mniejszych miejscowości.

Nowy sklep Komfortu w Krakowie (Zdjęcia: 2)

Nowy sklep Komfortu w Krakowie Nowy sklep Komfortu w Krakowie

 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA