/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Szkieletowy dom drewniany
 

Zdrowe meble od Klose

Kolekcja Mebli Klose

Autor: Tomasz Dura
Źródło: Kolekcja Mebli Klose
Data: 2009-07-01


Czy wszystkie meble są zdrowe? Czy warto kupować meble wykonane z naturalnych materiałów? Na co warto zwracać uwagę przy kupowaniu mebli? Odpowiedź na wszystkie pytania związane z tematyką zdrowych mebli można znaleźć na nowym serwisie internetowym www.zdrowemeble.klose.pl wykonanym przez agencję marketingu internetowego eFRESH dla producenta luksusowych mebli Kolekcja Mebli Klose.

Fot. Kolekcja Mebli Klose

Serwis internetowy zdrowemeble.klose.pl jest głównym źródłem informacji o akcji „Meble inspirowane zdrowiem” zapoczątkowanej przez Klose – zawiera nie tylko informacje o  zasadach tworzenia zdrowych mebli, ale również porady dot. zakupu mebli czy też artykuły dot. prawidłowego trybu życia. W ramach serwisu można zapoznać się z video-rekomendacjami dla mebli Klose od naukowców związanych z branżą meblarską oraz medyczną. Dla użytkowników serwisu zostało również uruchomione forum dyskusyjne, gdzie można wymienić się doświadczeniami związanymi z używaniem zdrowych mebli.

„Serwis zdrowemeble.klose.pl nie jest typowym serwisem sprzedażowym czy też promocyjnym” – mówi Tomasz Dura, prezes eFRESH. „Chcieliśmy pokazać, że kwestia produkcji zdrowych mebli jest ważna dla każdego, kto kupuje meble – dlatego na serwisie znajduje się dużo materiałów o charakterze edukacyjnym. Pokazywanie dużej ilości informacji związanych z produktami pozbawiłoby stronę uniwersalności”.

 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz