/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Szkieletowy dom drewniany
 

Timber Team Polska Sp. z o.o. uzyskała certyfikat FSC

NEPCon

Autor: opr. JR
Źródło: NEPCon
Data: 2009-06-30


W ramach programu SmartWood organizacji Rainforest Alliance, NEPCon wykonał audyt w firmie Timber Team Polska Sp. z o.o. w Rawiczu. W efekcie wykonanej oceny kontroli pochodzenia produktu przyznano firmie certyfikat FSC (Forest Stewardship Council) o numerze SW-COC-004170, obowiązujący w okresie od 26.06.2009r. do 25.06.2014r.

Timber Team Polska Sp.z o.o. jest firmą zajmującą się importem drewna z Afryki, Azji, Kanady, USA, Ameryki Południowej i Europy. Stanowi jedną z firm Grupy WOB z siedzibą w Hamburgu w skład której wchodzą: Heinrich Freudenberg (GmbH & Co.) KG, Willi O. Bührich I Timber Team Holzmarketing GmbH.

Podstawową działalność firmy w Polsce stanowi sprzedaż kantówek klejonych z takich gatunków drewna jak: meranti, dąb, sosna, jodła kanadyjska (hemlok). Firma oferuje również tarcicę następujących gatunków: khaya/acayou, tiama, sapeli, meranti, samba/ayous, iroko, framire, okoume, teak, mahoń (Swietenia Macrophylla), sipo, cedr brazylijski, cedr kanadyjski, bongossi, kussia, limba, niangon, black cherry


 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz