/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Szkieletowy dom drewniany
 

Drewniane mozaiki do łazienek w ofercie Komfortu

Komfort

Autor: inf. prasowa
Źródło: Komfort
Data: 2009-06-30


Sklepy Komfort wprowadziły do swojego asortymentu kolekcję ekskluzywnych mozaik drewnianych Etn!k firmy Dunin, przeznaczonych do aranżacji podłóg i ścian łazienkowych.

Przykład aranżacji z wykorzystaniem mozaiki Dunin ETN!K - łazienka Przykład aranżacji z wykorzystaniem mozaiki Dunin ETN!K - łazienka Fot. Komfort

Drewniane mozaiki  to propozycja sklepów KOMFORT, skierowana do klientów, którzy pragną, aby ich łazienka nabrała charakteru i wyrafinowanej elegancji. Podłogowa mozaika drewniana jest ciekawą alternatywą dla opatrzonych już mozaik ceramicznych i szklanych oraz popularnych w łazienkach płytek ceramicznych.

Mozaika Etn!k  składa się z  malutkich drewnianych kwadracików z drewna litego, które układają się w bogaty i dynamiczny wzór z przyciągającym uwagę usłojeniem. Każda kostka drewna została przygotowana ręcznie, przez co nawet najmniejsze kawałki zyskują nowe życie, przenosząc ciepło oraz energię do naszego domu. Mozaika dostępna jest w czterech gatunkach drewna: dębu, jesionu, merbau i wenge. Ich podstawowym atutem jest twardość i odporność na ścieranie. Są to bardzo ważne elementy przy wyborze gatunków drewna przeznaczonych do podłóg łazienkowych. Mozaiki występują  w wielu odcieniach kolorystycznych, od jasnoszarego po głęboki brąz. Drewno, z którego wykonana jest mozaika jest drewnem ciętym, szlifowanym i olejowanym.

Mozaika przyklejona jest od spodu do specjalnej siatki, dzięki czemu bez trudu można ją przyklejać na ściany i podłogi. Drewniane kostki można komponować z kamieniem stalą i szkłem.

Mozaika Dunin ETN!K może być wykorzystana w każdym wnętrzu o umiarkowanej i stałej wilgotności. Należy jedynie pamiętać o zastosowaniu się do wskazówek dotyczących właściwego montażu i pielęgnacji.

Nie zaleca się  instalowania mozaiki drewnianej w miejscach szczególnie narażonych na zawilgocenie lub duże zmiany wilgotności powietrza, takich jak baseny, fontanny, sauny, a także brodziki pod prysznicem.

Do montażu, wykańczania i pielęgnacji mozaiki z drewna polecane są profesjonalne produkty Dunin Techn!k: klej Flex do drewna, olej - impregnat do drewna, fuga Flex.  

Cena mozaiki wynosi od 419 zł – 799 zł za m2.

Drewniane mozaiki do łazienek w ofercie Komfortu (Zdjęcia: 6)

Przykład aranżacji z wykorzystaniem mozaiki Dunin ETN!K - łazienka Przykład aranżacji z wykorzystaniem mozaiki Dunin ETN!K - łazienkaPrzykład aranżacji z wykorzystaniem mozaiki Dunin ETN!K - element dekoracyjny podłogiMozaika Dunin ETN!K - DąbMozaika Dunin ETN!K - MerbauPrzykład aranżacji z wykorzystaniem mozaiki Dunin ETN!K

 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz