/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Szkieletowy dom drewniany
 

Sklepy Komfort otwierają się na branżę drzwi

Komfort

Autor: Angelika Popiołek
Źródło: Komfort
Data: 2009-06-24


Firma Sklepy KOMFORT, lider rynku pokryć podłogowych poszerza swoją ofertę o kolekcję drzwi. To druga, po tkaninach dekoracyjnych, nowa branża wprowadzona przez sieć w tym roku. Do końca roku KOMFORT planuje wprowadzenie nowych kategorii do kilkudziesięciu salonów w głównych miastach Polski. Wkrótce pełna oferta będzie też dostępna w sklepie internetowym.

Podłoga to podstawa każdego wnętrza, od niej zaczyna się aranżację mieszkania. Dopiero po jej położeniu dobiera się i montuje drzwi. Z punktu widzenia klienta wygodnie jest wybierać te produkty w jednym sklepie, bez konieczności wożenia ze sobą próbników. Sieć KOMFORT wychodząc naprzeciw tym oczekiwaniom, rozszerza asortyment o kolekcję drzwi. Planuje, podobnie jak w branży podłóg, konkurować szerokim wyborem produktów trafiających w gusta najbardziej wymagających klientów.

W ofercie nowej branży znalazły się drzwi zewnętrzne i wewnętrzne, drzwi antywłamaniowe oraz drzwi suwane i szklane, znanych i renomowanych producentów (m.in. Pol-skone, Door-pol, Gipsy Kings), wytwarzane z materiałów najwyższej jakości, dostępne w różnych wzorach (od klasycznych po nowoczesne), rodzajach oklein (laminowanych, naturalnych oraz lakierowanych w palecie kolorów RAL) i szerokiej gamie kolorystycznej. 
 
Wszystkie drzwi dostępne są w sprzedaży na zamówienie wraz z usługą montażu. Ofertę uzupełniają akcesoria drzwiowe, takie  jak klamki, okucia, uchwyty oraz wiele innych. 

„Decyzja o wprowadzeniu nowych branż jest elementem strategii rozwoju intensywnego firmy, zakładającej rozszerzanie oferty sieci KOMFORT o nowe kategorie produktów z branży wyposażenia wnętrz. Oznacza to reorientację strategii ze specjalisty oferującego wszystko na podłogi na eksperta w zakresie aranżacji „od podłogi do wnętrza”. Połączenie na jednej sali sprzedaży asortymentu podłóg, drzwi oraz tkanin dekoracyjnych da nam szansę zwielokrotnienia liczby transakcji oraz częstotliwości odwiedzin naszych sklepów. – mówi Jerzy Szkwarek, prezes zarządu Sklepy KOMFORT SA.-  Skala działalności firmy, międzynarodowe kontakty z dostawcami, znajomość najnowszych trendów oraz doświadczenie w branży wyposażenia wnętrz pozwala nam optymistycznie oceniać perspektywy dla nowo uruchamianych kategorii.” – dodaje prezes.

Pierwsze stoisko z drzwiami zostanie otwarte 26 czerwca w sklepie KOMFORT w Gorzowie Wielkopolskim, przy ul. Piłsudskiego 57. 

Wybrane wzory drzwi zostały wyeksponowane na specjalnie wydzielonej powierzchni. Pełna oferta, obejmująca docelowo kilkaset wzorów, będzie dostępna za pośrednictwem katalogów producentów. Do końca 2009 roku sieć planuje wprowadzenie asortymentu drzwi do kilkudziesięciu sklepów w całym kraju. Równolegle oferta pojawi się w sklepie internetowym www.komfort.pl. 

 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz