/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Szkieletowy dom drewniany
 

Remmers z Certyfikatem Najwyższej Jakości

Remmers

Autor: oprac. dja
Źródło: Remmers
Data: 2009-06-22


8. czerwca br. w trakcie uroczystej Gali Jakości w Teatrze Nowym w Poznaniu firma Remmers znalazła się w gronie uhonorowanych certyfikatem Najwyższa Jakość w budownictwie.

Fot. Remmers

Konkursowa Kapituła wyróżniła firmę Remmers Polska za konsekwentną i efektywną realizację założonej wizji i strategii rozwoju, niekwestionowaną pozycję lidera w branży chemii budowlanej i produkcji lakierów do drewna.

Konkurs i program jakościowy NAJWYŻSZA JAKOŚĆ organizowany jest w cyklu rocznym przez Wielkopolskie Stowarzyszenie Badań nad Jakością z siedzibą w Poznaniu. Objęty jest patronatem Ministerstwa Gospodarki i Pracy. Decyzja o nadaniu certyfikatu wydawana jest na podstawie przedstawionej przez firmę dokumentacji, wewnętrznego audytu jakościowego oraz opinii instytucji i organizacji odpowiedzialnych za ochronę środowiska, jak również opinii rynkowych.

Konkurs Centrum Badań i Monitorowania Jakości w Poznaniu wraz z Magazynem Biznes Wielkopolska przeprowadza co roku badania przedsiębiorstw, których nazwa, logo, produkty na trwałe zapisały się w świadomości konsumentów, prowadząc do tego, że marka produktu jest bezpośrednio identyfikowana przez odbiorców z nazwą firmy. Prowadzone badania mają wykazać na ile przedsiębiorstwa, które nie lansują swej marki za sprawą kosztownych kampanii reklamowych, mogą w wyniku wysokiej jakości swoich produktów, zapisać się skutecznie w pamięci odbiorców. 

 

Remmers z Certyfikatem Najwyższej Jakości (Zdjęcia: 2) 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz