/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Szkieletowy dom drewniany
 

Dźwięk w drewnianej oprawie

Altec Lansing

Autor: oprac. dja
Źródło: Altec Lansing
Data: 2009-06-21


Kolejne nietypowe zastosowanie drewna. Limitowana seria słuchawek MuzX z obudową ze specjalnie wyselekcjonowanego gatunku drewna zadowoli miłośników muzyki lubiących wyrafinowaną estetykę.

Słuchawki MHP-136Słuchawki MHP-136Fot. Altec Lansing

Wielu audiofilów uznaje drewno za najlepsze tworzywo do produkcji głośników ze względu na jego rezonansowe właściwości, które powodują wzmocnienie dźwięku. Według firmy Altec Lansing, specjalizującej się w projektowaniu zaawansowanych systemów dźwiękowych, właśnie dlatego eleganckie słuchawki MHP136 zostały wyprodukowane w futurystycznej, drewnianej obudowie.

Wykorzystując wysokie przewodnictwo akustyczne drewna, firma zaproponowała ekskluzywną limitowaną wersję słuchawek, które charakteryzuje bogate, ciepłe brzmienie i dynamiczna akustyka. Słuchawki Altec Lansing MHP136 zaopatrzone w 9mm neodymowe głośniki reprodukują dźwięk z mp3, iPoda i iPhona. Drewniana obudowa sprawia, że jest on niebywale harmonijny i można w nim wychwycić wszystkie szczegóły. Specjalnie wyprofilowane wkładki douszne SnugFit™ dodatkowo izolują od hałasu dochodzącego z otoczenia (pasywna redukcja szumów z otoczenia) i poprawiają jakość dźwięku przy niskich poziomach głośności.

Niewielka waga słuchawek oraz ich niespotykana trwałość sprawiają, że choć są absolutnie  wyjątkowe przeznaczone są do codziennego użytku. Posiadacze MHP136 mogą mieć pewność, że mają niepowtarzalny egzemplarz słuchawek ze względu na to, że w naturze nie sposób znaleźć dwóch takich samych kawałków drewna. Producent zadbał o wszystkie szczegóły. Kabel słuchawek dobrany jest kolorystycznie do drewna, a pozłacany wtyk jack ma zapewnić niezawodność i jakość podczas długotrwałego użytkowania.

 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz