/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Szkieletowy dom drewniany
 

Promocja Norton Sport nabiera wiatru w żagle!

Autor: opr. PR
Źródło: Umbrella Marketing Group
Data: 2009-06-17


16 czerwca Saint-Gobain Abrasives rusza z nową edycją Promocji Norton Sport. Tym razem na Zwycięzcę czeka wspaniała atrakcja, czyli 10-dniowy rejs na pokładzie żaglowca „Zawisza Czarny”.

Do wygrania jest rejs legendarnym żaglowcem „Zawisza Czarny”. Do wygrania jest rejs legendarnym żaglowcem „Zawisza Czarny”.

Akcja Norton Sport Sailing skierowana jest do wszystkich Klientów zaopatrujących się w produkty, narzędzia ścierne i maszyny marki NORTON lub/i NOTON Clipper w punktach sprzedaży detalicznej i hurtowej objętych Promocją. Do wygrania jest podróż, która może stać się przygodą życia, czyli rejs legendarnym żaglowcem „Zawisza Czarny”. Atrakcje, które czekają na uczestników eskapady, to wizyta w Sztokholmie, Visby i Kłajpedzie. Wszystkie szczegóły akcji dostępne będą punktach dystrybuujących narzędzia marki NORTON lub/i NORTON Clipper, gdzie będzie można znaleźć charakterystyczne niebieskie ulotki promocyjne.

Na zakończenie Promocji, spośród wszystkich zgłoszeń nadesłanych do 26 lipca 2009 roku, wylosowani zostaną Zwycięzcy. Losowanie nagród odbędzie się 3 sierpnia br. Swój udział w Promocji można zgłaszać tradycyjną drogą pocztową lub wypełniając formularz zgłoszeniowy zamieszczony na stronie internetowej www.nortonsport.pl.

Za koncepcję Promocji, projekty graficzne i komunikację akcji odpowiedzialna jest agencja Umbrella Marketing Group.

 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz