/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
 

Teko powiększa sieć sprzedaży schodów

Teko

Autor: oprac. dja
Źródło: Teko
Data: 2009-06-10


Schody i balustrady Teko można nabyć w coraz większej ilości miejsc w Polsce. Firma, wykorzystując olbrzymie powodzenie jakim cieszą się jej produkty, koncentruje się na ułatwieniu zakupu każdemu zainteresowanemu klientowi.

Schody modułowe S25 LUXSchody modułowe S25 LUXFot. Teko

Otworzyliśmy dwa nowe sklepy w Łodzi i jeden w Poznaniu. Do tego należy dodać nowe stoisko w Warszawie mówi Katarzyna Kamień – dyrektor ds. marketingu Teko, Cały czas poszukujemy nowych lokalizacji. W tej chwili szczególnie interesuje nas Wrocław i Rzeszów.

Teko powiększa sieć pomimo, że firmom z branży budowlano-wnętrzarskiej wieszczono trudne chwile i faktycznie niektóre z nich mają problemy. Jednak Teko z pewnością do nich nie należy. Wieloletnie doświadczenie w branży procentuje. Dysponujemy nowoczesnym parkiem maszynowym, który pozwala nam uzyskać olbrzymią precyzję w produkcji i najwyższą jakość. Nie mniej schody już dawno przestały pełnić jedynie funkcje użytkowe, dlatego równie ważny jest design – schody stanową przecież ważny element  dekoracyjny wnętrza  mówi pani Kamień z Teko.

W Teko każdy może znaleźć coś dla siebie. Począwszy od naturalnych i tradycyjnych schodów wykonanych z drewna rodem z Polski lub drewna egzotycznego z różnych zakątków globu, poprzez stylowe połączenie drewna i stali, które nadają wnętrzu posmak nowoczesności, a skończywszy na ultranowoczesnym połączeniu stali i szkła. Nasi doradcy udzielą fachowej porady i zasugerują rozwiązania, które najpełniej zaspokoją potrzeby klienta - tłumaczy Katarzyna Kamień.

Atutem Teko jest zastosowanie modułowej konstrukcji schodów, która pozwala dopasować je do każdego wnętrza. Przykładowo schody modułowe Lux opierają się na strukturze nośnej zapewniającej obrót modułów względem siebie. Takie rozwiązanie pozwala nadać schodom dowolny bieg i układ. W rezultacie z pomocą jednego systemy modułowego można projektować schody zabiegowe, z podestami czy kombinację tych dwóch konfiguracji bez konieczności stosowania specjalnych rozwiązań czy drogich technologii dla każdego przypadku, co pozwala na realizację niemal każdego życzenia klienta bez konieczności ponoszenia dodatkowych kosztów.

Klientom zainteresowanym kupnem schodów Teko zapewnia kompleksową obsługę – zaprojektowanie schodów, doradztwo w aranżacji i doborze schodów i końcową realizację zamówienia. Klient obsługiwany jest przez jednego projektanta, który od samego początku do momentu wyprodukowania schodów kontaktuje się z nim, dzięki czemu nikt nie jest anonimowym kupującym, ale kimś kto bierze czynny udział w całym etapie powstawania schodów i balustrad. Projektowanie odbywa się na podstawie pomiaru dokonanego przez tą samą osobę, co zapewnia szybsze i sprawniejsze ustalenie takich detali jak kształty stopni, rodzaje mocowań – tłumaczy Katarzyna Kamień z Teko. Takie podejście owocuje coraz większym zainteresowaniem klientów, którzy mogą korzystać ze zwiększającej się sieci sprzedaży.
 
***
Firma TEKO® S.C. z siedzibą w Niepołomicach powstała w wyniku połączenia dwóch zakładów zajmujących się stolarstwem i ślusarstwem. Powstałe w ten sposob przedsiębiorstwo skupio się na produkcji schodów i balustrad, jednocześnie poszukując nowych oryginalnych wzorów i rozwiązań. Obecnie TEKO specjalizuje się w produkcji i montażu schodów modułowych. Oprócz rynku polskiego, wyroby firmy są obecne w Niemczech, Hiszpanii, Szwecji, Norwegii, w Stanach Zjednoczonych, na Ukrainie i Łotwie.

Teko powiększa sieć sprzedaży schodów (Zdjęcia: 2)

Schody modułowe S25 LUXSiedziba firmy w Niepołomicach

 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA