/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Szkieletowy dom drewniany
 

Nowa odsłona internetowego serwisu Castoramy

Evo

Autor: Piotr Pocztarek
Źródło: Evo
Data: 2009-06-03


EVO, agencja New Media Full Service, stworzyła nową odsłonę serwisu Castorama.pl. Nowa strona składa się z części społecznościowej i produktowej, oferując Klientom wygodę dobierania i porównywania asortymentu, przy jednoczesnym budowaniu społeczności ludzi zajmujących się majsterkowaniem.

Fot. Castorama

Na stronie www.castorama.pl można znaleźć interaktywne katalogi produktów, w których prezentowane są wysokiej jakości fotografie aranżacji przygotowanych przez specjalistów i stylistów Castoramy. Nowy serwis daje możliwość stałej interakcji pomiędzy marką Castorama, a Internautami, co przyczynia się do pozyskania bardzo wartościowych opinii użytkowników portalu. Do ich przekazywania służą specjalne pola na komentarze i ocenę zawartości.

Wybrane przez Klientów produkty można w prosty sposób dodać do listy porównania oraz indywidualnej listy zakupów. Każdy element asortymentu dostępny na stronie opatrzony jest własnym, unikalnym kodem identyfikacyjnym. Dzięki temu możliwa jest natychmiastowa identyfikacja produktu w sklepie Castorama, co znacznie ułatwia logistykę zakupów. Prezentowany asortyment jest sukcesywnie poszerzany, oprócz nowych produktów zapowiedziane są również nowe funkcjonalności.

Kolejnym ważnym elementem nowego serwisu jest specjalnie wydzielona część społecznościowa. Oprócz standardowej funkcjonalności, jak tworzenie własnego profilu, budowanie listy znajomych, dodawanie i komentowania zdjęć, czy filmów – możliwa jest także wymiana porad z ekspertami i fachowcami od majsterkowania. Ma to na celu udostępnienie Klientom miejsca, gdzie w prosty i przejrzysty sposób znajdą wszystkie niezbędne informacje, mając jednocześnie możliwość pochwalenia się swoimi osiągnięciami w dziedzinie majsterkowania.

Firmy zajmujące się budownictwem, remontowaniem, czy wykańczaniem wnętrz mają również możliwość zakładania swoich profili na stronie Castoramy i pełnej prezentacji własnej działalności. Poprzez uczestnictwo w społeczności majsterkowiczów firmy skutecznie zwiększają komunikację z potencjalnymi Klientami - dowodzi tego popularność ogłoszeń zamieszczanych na serwisie. Dla mniejszych firm jest to szansa na zwiększenie konkurencyjności na rynku na którym działają.

„Każdy z nas ma w sobie duszę majsterkowicza, dlatego praca przy tym projekcie była dla nas świetną zabawą. Tworząc stronę wcieliliśmy się w rolę użytkowników tego serwisu. Poddaliśmy analizie największe serwisy społecznościowe na świecie, przeprowadziliśmy badania rynku, ale przede wszystkim skupiliśmy się na indywidualnych oczekiwaniach użytkowników, bo przecież każdy od czasu do czasu majsterkuje” – mówi Artur Karczykowski, Dyrektor Zarządzający agencji EVO.

Serwis wystartował na początku maja i już cieszy się dużym zainteresowaniem. Użytkownikami są zarówno osoby indywidualne, jak i firmy. Serwis społecznościowy Castorama jest kontynuacją strategii zakładającej umocnienie pozycji marki jako lidera w segmencie DIY i budowania społeczności wokół hobby, jakim jest majsterkowanie.***
EVO S.C. jest agencją New Media Full Service z 10-letnim doświadczeniem na polskim rynku. Specjalizuje się we wdrażaniu oraz kompleksowej obsłudze projektów informatycznych. Agencja zapewnia swoim Klientom pełną obsługę, strategiczne podejście do projektu, wysoką efektywność oferowanych rozwiązań i partnerskie relacje. EVO jest certyfikowanym developerem frameworku TYPO3 w Polsce.
Agencja posiada szerokie portfolio Klientów, takich jak m.in. Castorama, Dom Development, MT Development, Logitech, Carlsberg, księgarnia Olesiejuk. Więcej informacji na stronach www.evo.pl

Nowa odsłona internetowego serwisu Castoramy (Zdjęcia: 2) 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz