/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Szkieletowy dom drewniany
 

Płyta EGGER GLOSS FINISH ST30 - więcej blasku dla Twoich pomysłów

Turkowiak

Autor: oprac. dja
Źródło: Turkowiak
Data: 2009-06-02


Wprowadzając nową strukturę Gloss Finish w wysokim połysku firma EGGER po raz kolejny podkreśla swoją pozycję dostawcy kompleksowego. Powierzchnia ST30 głębią optyki otwiera nowe przestrzenie dla realizacji błyskotliwych pomysłów.

Pełna paleta płyt  GLOSS FINISH ST30 jest dostępna  w ofercie firmy TurkowiakPełna paleta płyt GLOSS FINISH ST30 jest dostępna w ofercie firmy TurkowiakFot. Turkowiak

Stopień połysku o wartości 103 punktów oraz wysoka wytrzymałość na zadrapania pozwalają na zastosowanie Gloss Finish (wysoki połysk) w korpusach, frontach, aranżacjach sklepów i stoisk targowych oraz jako ścianki działowe. Nowe płyty w wysokim połysku firmy EGGER umożliwiają realizację w duchu trendu aktualnie obowiązującego w branży meblarskiej oraz gwarantują swobodę tworzenia. „Elegancję powierzchni w wysokim połysku na nowo odkrywa się zwłaszcza w nowoczesnych meblach. Wyjątkowe akcenty aranżacji stanowią właśnie reprodukcje drewna w wysokim połysku” - wyjaśnia Klaus Monhoff, dyrektor ds. produktów dekoracyjnych w grupie EGGER.

Kolory uni wykończone powierzchnią Gloss Finish umożliwiają harmonijny, dopasowany podział wnętrza, zaskakują mnogością możliwych połączeń z laminatami i obrzeżami ABS w ramach programu zgodności dekorów i kolorystyki firmy EGGER.

Płyty melaminowane EURODEKOR w połysku GLOSS FINISH produkuje zakład EGGER w Brilonie (Niemcy). Przyszłościowo również zakład w Hexham (Wielka Brytania) rozpocznie produkcję płyt o tego typu powierzchni, która skierowana będzie na rynek Wielkiej Brytanii i Irlandii.

EGGER realizuje produkcję w programie obejmującym 10 dekorów zintegrowanych z programem zgodności dekorów i kolorystyki. Wśród nich znajduje się siedem kolorów uni i trzy reprodukcje drewna, a między nimi ulubiony dekor gości targów BAU 2009: oliwka cordoba ciemna, która powinna awansować do grona faworytów także w strukturze ST30.

Klienci przemysłowi mogą wybierać niemal z całej palety dekorów firmy EGGER i indywidualnie podjąć decyzję o wyborze dekoru w wysokim połysku. W przypadku papierów dekoracyjnych z grupy uni o wysokiej gramaturze lub dekorów drewnopodobnych istnieje możliwość naniesienia powierzchni Gloss Finish na obie strony płyty.

Ze względu na bezpośrednie naprasowanie na płytę melaminowaną EURODEKOR płyty w wysokim połysku stanowią towar ekskluzywny pod względem jakości i są dostępne już od jednej sztuki ze stanów magazynowych w Brilonie w formacie 2.800 x 2.070 mm i grubości 19 mm. Dla płyt o grubości 18 mm minimum logistyczne wynosi 24 sztuki.

Istnieje możliwość produkcji innych grubości na zamówienie. Klienci przemysłowi korzystają z całego formatu oferowanego przez firmę EGGER w wymiarach 5.610 x 2.070 mm. Wszystkie płyty z zakładu w Brilonie rozsyłane są na cały świat w zabezpieczeniu z folii ochronnej. Stopień połysku o wartości 103 punktów zapewnia naturalny efekt i gwarantuje głębię optyki. Aby zapewnić wielostronną swobodę tworzenia firma EGGER oferuje do wszystkich 10 dekorów magazynowych w ramach programu zgodności dekorów i kolorystyki obrzeża ABS w formacie 23 x 2 mm oraz laminaty w formacie 3.050 x 1.300 x 0,8 mm.

Płyty GLOSS FINISH ST30 w pełnej palecie kolorystycznej wprowadziła do swojej oferty hurtownia płyt meblowych TURKOWIAK Sp. z o.o.


Płyty EGGER EURODEKOR w ST30 odpowiadają wymogom EN 14322:2003
Format: 2.800 x 2.070 mm
Grubość: 19mm podstawowy, 8, 16, 18, 25 mm na zapytanie
Folia ochronna: obustronnie
Nośnik: EGGER EUROSPAN płyta wiórowa
Format laminatu: 3.050 x 1.300 x 0.8 mm
Wymiary obrzeży ABS: rolka 75mb, 23 x 2 mm
Stopień odporności na światło ≥6 Zgodnie z ISO 4892-21
Stopień połysku 103 ±7 punktów (mierzone poniżej 60 stopni)

Płyta EGGER GLOSS FINISH ST30 - więcej blasku dla Twoich pomysłów (Zdjęcia: 2)

Pełna paleta płyt  GLOSS FINISH ST30 jest dostępna  w ofercie firmy TurkowiakOliwka cordoba ciemna podobała się zwidzającym targi BAU 2009

 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz