/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Szkieletowy dom drewniany
 

Więcej sklepów DDD Dobre Dla Domu

DDD

Autor: Marcin Kaleta
Źródło: DDD
Data: 2009-06-01


Od początku roku sieć DDD Dobre Dla Domu urosła o cztery nowe sklepy franczyzowe. W czerwcu i lipcu powstaną kolejne trzy.

Fot. DDD

Dobre Dla Domu jest siecią specjalistycznych sklepów z panelami, podłogami i drzwiami. Pierwszy franczyzowy sklep ruszył w marcu 2006 roku. Obecnie w systemie działają 35 salony w tym jeden własny. Od początku roku DDD uruchomiło sklepy w Grudziądzu i Opolu, w drugiej połowie kwietnia ruszył salon w Sosnowcu, a w połowie maja - w Opocznie. W czerwcu zostaną uruchomione 2 lokalizacje: w Radomiu i w Komornikach pod Poznaniem. Na początku lipca ruszy sklep w Zielonej Górze. Łącznie w 2009 roku DDD planuje uruchomić 20 nowych placówek.

Czas spowolnienia na rynku nieruchomości DDD zamierza wykorzystać na intensywny rozwój i pozyskanie atrakcyjnych powierzchni pod sklepy.

Nasi potencjalni franczyzobiorcy znacznie łatwiej znajdują teraz atrakcyjne lokalizacje za rozsądną cenę - wyjaśnia Marek Frątczak, Szef Działu Ekspansji sieci DDD. - Dzięki temu oraz atrakcyjnym warunkom zatowarowania, liczba zgłoszeń do naszego systemu jest porównywalna do początków 2008 roku.

Podobnie patrzą na biznes franczyobirocy sieci. Arkadiusz Wiater, franczyzobiorca Dobre Dla Domu z Grudziądza. Swój sklep DDD otworzył w styczniu tego roku. Po kilku miesiącach działalności planuje otwarcie kolejnego salonu.

Każdy biznes niesie ze sobą ryzyko. Jednak współpraca z siecią stwarza warunki, w których biznes jest bardziej bezpieczny - wyjaśnia Arkadiusz Wiater. - Czas kryzysu trzeba wykorzystać na umacnianie pozycji na rynku. Kto przetrwa, wyjdzie z kryzysu silniejszy.

Przedsiębiorca zainteresowany franczyzą DDD powinien dysponować kwotą około 100 tys. zł., Dobre Dla Domu wraz z dostawcami dodatkowo inwestuje w każdy sklep 200 tys. zł. Pomysłem DDD na skuteczną konkurencję z sieciami marketów budowlanych jest tworzenie sklepów specjalistycznych, w których klient znajdzie najwięcej modeli drzwi, paneli i podłóg oraz może liczyć na fachowe doradztwo oraz pełen zakres usług okołosprzedażowych.

 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz