/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Szkieletowy dom drewniany
 

Sieć RuckZuck wciąż się powiększa

RuckZuck

Autor:
Źródło: RuckZuck
Data: 2009-06-01


Na przełomie maja i czerwca, do działających już w województwie podlaskim trzech punktów RuckZuck, dołączą dwa nowe – w Grajewie i Łomży. Dynamiczny rozwój sieci to zasługa korzystnych warunków Systemu Partnerskiego oraz wsparcia jakiego sieć udziela swoim Partnerom Handlowym.

Od stycznia br. w ramach sieci Ruck Zuck, lidera sprzedaży podłóg i drzwi, otwartych zostało 16 nowych punktów – 8 w kraju i 8 za granicą. Znalazły się wśród nich m.in. salony w Bydgoszczy, Kościerzynie, Nowej Soli oraz pierwszy salon w Warszawie. Sieć coraz prężniej rozwija się także poza granicami kraju, głównie w Rosji, na Ukrainie, Łotwie i Białorusi.

Profesjonalizm, przejrzyste zasady współpracy i znana marka to główne powody, dla których do RuckZuck dołączają nowi Partnerzy Handlowi. Fachowy personel i bogaty asortyment to z kolei uzasadnienie ciągłego powiększania się grupy zadowolonych klientów. W salonach RuckZuck wykwalifikowani pracownicy doradzą jaką podłogę lub model drzwi wybrać, pomogą dopasować asortyment uzupełniający np. ościeżnice. Ponadto na życzenie klienta punkt handlowy poleci sprawdzoną ekipę montażową i zapewni transport zakupionych produktów.

Wybierać wśród oferowanych przez sieć produktów oraz korzystać z cennych porad jej pracowników może już coraz więcej mieszkańców województwa podlaskiego. Od 23 maja w Łomży czynny jest Sklep Przemysłowy Roberta Marka Żelechowskiego. W punkcie usytuowanym przy ulicy Piłsudskiego 52, w sąsiedztwie innych przedsiębiorstw handlowo-usługowych, na powierzchni ok. 340m2 sprzedawane będą tylko produkty marki Classen.

RuckZuck to duża sieć i wysokiej jakości produkty – tłumaczy właściciel salonu w Łomży. – Przy podejmowaniu decyzji o przystąpieniu do Systemu Partnerskiego ważne było dla mnie również to, że RuckZuck dzieli się swoim doświadczeniem i wspiera w działaniach marketingowych.

Na początku czerwca uruchomiony zostanie również kolejny w tym województwie punkt handlowy RuckZuck. Na przystąpienie do sieci zdecydował się Tadeusz Pruszko, właściciel Hurtowni Materiałów Budowlanych Atest-Pol w Grajewie. - Wierzę, że współpraca z RuckZuck będzie owocna, zwiększy zadowolenie klientów z bogatej oferty, a przez to również pozwoli na dalszy rozwój mojej firmy – mówi Tadeusz Pruszko. Oprócz asortymentu RuckZuck w hurtowni znajdować się będą także inne materiały budowlane.

 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz