/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
 

Sieć RuckZuck wciąż się powiększa

RuckZuck

Autor:
Źródło: RuckZuck
Data: 2009-06-01


Na przełomie maja i czerwca, do działających już w województwie podlaskim trzech punktów RuckZuck, dołączą dwa nowe – w Grajewie i Łomży. Dynamiczny rozwój sieci to zasługa korzystnych warunków Systemu Partnerskiego oraz wsparcia jakiego sieć udziela swoim Partnerom Handlowym.

Od stycznia br. w ramach sieci Ruck Zuck, lidera sprzedaży podłóg i drzwi, otwartych zostało 16 nowych punktów – 8 w kraju i 8 za granicą. Znalazły się wśród nich m.in. salony w Bydgoszczy, Kościerzynie, Nowej Soli oraz pierwszy salon w Warszawie. Sieć coraz prężniej rozwija się także poza granicami kraju, głównie w Rosji, na Ukrainie, Łotwie i Białorusi.

Profesjonalizm, przejrzyste zasady współpracy i znana marka to główne powody, dla których do RuckZuck dołączają nowi Partnerzy Handlowi. Fachowy personel i bogaty asortyment to z kolei uzasadnienie ciągłego powiększania się grupy zadowolonych klientów. W salonach RuckZuck wykwalifikowani pracownicy doradzą jaką podłogę lub model drzwi wybrać, pomogą dopasować asortyment uzupełniający np. ościeżnice. Ponadto na życzenie klienta punkt handlowy poleci sprawdzoną ekipę montażową i zapewni transport zakupionych produktów.

Wybierać wśród oferowanych przez sieć produktów oraz korzystać z cennych porad jej pracowników może już coraz więcej mieszkańców województwa podlaskiego. Od 23 maja w Łomży czynny jest Sklep Przemysłowy Roberta Marka Żelechowskiego. W punkcie usytuowanym przy ulicy Piłsudskiego 52, w sąsiedztwie innych przedsiębiorstw handlowo-usługowych, na powierzchni ok. 340m2 sprzedawane będą tylko produkty marki Classen.

RuckZuck to duża sieć i wysokiej jakości produkty – tłumaczy właściciel salonu w Łomży. – Przy podejmowaniu decyzji o przystąpieniu do Systemu Partnerskiego ważne było dla mnie również to, że RuckZuck dzieli się swoim doświadczeniem i wspiera w działaniach marketingowych.

Na początku czerwca uruchomiony zostanie również kolejny w tym województwie punkt handlowy RuckZuck. Na przystąpienie do sieci zdecydował się Tadeusz Pruszko, właściciel Hurtowni Materiałów Budowlanych Atest-Pol w Grajewie. - Wierzę, że współpraca z RuckZuck będzie owocna, zwiększy zadowolenie klientów z bogatej oferty, a przez to również pozwoli na dalszy rozwój mojej firmy – mówi Tadeusz Pruszko. Oprócz asortymentu RuckZuck w hurtowni znajdować się będą także inne materiały budowlane.

 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA