/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Szkieletowy dom drewniany
 

Kopahaus inwestuje w Pełczycach

Drewno.pl

Autor: dja
Źródło: Drewno.pl
Data: 2009-06-01


Korporacja Budowlana Kopahaus, specjalizująca się w budowie domów o konstrukcji drewnianej, planuje budowę zakładu produkcyjnego w Pełczycach (woj. zachodniopomorskie).

Linia produkcji elementów domów szkieletowychLinia produkcji elementów domów szkieletowychFot. Kopahaus

W ramach inwestycji na nieruchomości o powierzchni ok. 6 ha powstanie kompleks produkcyjny zajmujący się wytwarzaniem prefabrykowanych elementów konstrukcji domów.

W prospekcie emisyjnym opublikowanym w ubiegłym roku firma planowała m.in. budowę hali produkcyjnej o powierzchni 12 tys. m2, dzięki czemu je moce produkcyjne miały wzrosnąć z 200 do około 1000 konstrukcji domów szkieletowych rocznie. Pod koniec 2008r. spółka zrezygnowała z oferty publicznej z powody złej sytuacji na giełdzie papierów wartościowych.

W ramach inwestycji na nieruchomości o powierzchni ok. 6 ha powstanie kompleks produkcyjny zajmujący się wytwarzaniem prefabrykowanych elementów konstrukcji domów.

***
Głównym profilem działalności Korporacji Budowlanej KOPAHAUS S.A. jest budowa domów w systemie szkieletowym. Firma oferuje domy w stanie surowym lub wykończone dla klientów indywidualnych oraz buduje osiedla dla dużych deweloperów, głównie z Holandii i Niemiec. Kopahaus dysponujemy nowoczesną linią do prefabrykacji domów o konstrukcji szkieletowej. Na poczatku roku nowy produktoferowany pod nazwą KOPAHAUS PASSIVHAUS-BAUSYSTEM otrzymał certyfikat Instytutu Passivhaus w Darmstadt stwierdzający zgodność ze standardem wysoce energooszczędnych domów pasywnych. Certyfikat obejmuje cały system produkcyjny domu pasywnego.
 
 

 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz