/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Szkieletowy dom drewniany
 

EGGER - Płyta nie do zdarcia!

Autor:
Źródło: Turkowiak
Data: 2009-05-26


Pod takim hasłem w Gołanicach k./Leszna, firma TURKOWIAK dokonała otwarcia autoryzowanej hurtowni płyt meblowych austriackiej firmy EGGER.

Fot. Turkowiak

Płytę tego renomowanego producenta wyróżnia na tle konkurencji jakość i ciekawe wzornictwo - walory doceniane przez wielu fachowców z branży.

Nowa hurtownia jest pierwszą taką placówką w regionie - z pełnym zapleczem produkcyjnym i możliwością wykonania wiele dodatkowych usług. Firma oferuje rozkrój płyt wraz z optymalizacją, brzegowanie krawędzi, prosto i krzywoliniowe, frezowanie, wiercenie, lakierowanie, suszenie tarcicy i doradztwo technologiczne.

Turkowiak Sp. z o.o. w nowo otwartej hurtowni, oprócz płyt meblowych, oferuje akcesoria i materiały meblowe znanych firm. Okucia meblowe włoskiej firmy FGV, obrzeża firm MAAG i Hranipex oraz lakiery do drewna firmy Barpimo. 
Pokaz elektronarzędzi zademonstrowała firma Virutex, których produkty również będzie można nabyć w Gołanicach.

Właściciele firmy liczą na sprzedaż płyt renomowanego producenta i akcesoriów pozostałych dostawców oraz zapraszają zainteresowanych życząc udanych zakupów. Przez najbliższe dwa tygodnie hurtownia udziela na wszystkie produkty specjalnego rabatu.

***
Turkowiak Sp. z o.o. jest nowoczesną firmą produkcyjną - założoną w roku 1959 przez Leona Turkowiaka. Specjalizuje się w produkcji listew ramiarskich i ram o obrazów. Jest czołowym wytwórcą w tej dziedzinie w Polsce i w Europie Wschodniej. 

Zatrudniające ok. 90 osób przedsiębiorstwo dysponuje sporymi zasobami wytwórczymi oraz wykwalifikowanym personelem przygotowanym do obsługi dzisiejszego rynku i zorientowanym na klienta. Firma przykłada dużą wagę do ciągłego doskonalenia swoich produktów, wprowadzania wielu nowości i innowacji dostosowujących je do panujących trendów.

EGGER - Płyta nie do zdarcia! (Zdjęcia: 4) 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz