/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
 

WoodinterKom planuje zwiększenie udziałów w CentroWoodKom

Centrozap

Autor: dja
Źródło: Centrozap
Data: 2009-05-18


WoodinterKom GmbH z siedzibą w Wiedniu (spółka zależna Centrozap SA) poinformował o zawarciu przedwstępnych umów zakupu pakietu 30,0% udziałów w spółce CentroWoodKom Sp. z o.o. z siedzibą w Syktywkarze, Republika Komi (Rosja).

WoodinterKom na mocy umów ma prawo odkupienia udziałów w terminie do 30 sierpnia 2009 roku za łączną cenę 1,2 mln euro. W chwili obecnej WoodinterKom posiada 70% udziałów w społce CentroWoodKom.

CentroWoodKom Sp. z o.o. posiada status Inwestora Priorytetowego w ramach Programu Inwestycji Priorytetowych w dziedzinie zagospodarowania lasów Federacji Rosyjskiej.

Według informaci zarządu Centrozap realizacja tej transakcji jest zgodna z przyjętą strategią Grupy Centrozap SA i prowadzonymi przy współudziale amerykańskiego banku inwestycyjnego negocjacjami z inwestorami w zakresie pozyskania finansowania na realizację Projektu inwestycyjnego na terenie Republiki Komi w zakresie budowy Zakładu Głębokiej Przeróbki Drewna na terenie Republiki Komi w ramach "Programu Inwestycji Priorytetowych w dziedzinie zagospodarowania lasów Federacji Rosyjskiej".

 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz