/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Szkieletowy dom drewniany
 

Ligna 2009 wystartowała

Drewno.pl

Autor: dja
Źródło: Drewno.pl
Data: 2009-05-18


1757 wystawców z 48 krajów przybyło do Hannoveru (Niemcy), aby zaprezentować na targach Ligna produkty i usługi związane z gospodarką leśną i przemysłem drzewnym.

Ligna 2009Ligna 2009Fot. Deutsche Messe

Targi, których tegoroczne motto brzmi "Making more out of wood" (Zrobić więcej z drewna), potrwają do 22 maja. Na ponad 130.000 m2 można zapoznać się m.in. z aktualna ofetą producentów maszyn, narzędzi i urządzeń do obróbki drewna. Targom towarzyszą liczne wydarzenia, konferencje i konkursy dla odwiedzających.

"Sytuacja gospodarcza w branży jest oczywiście napięta, jestem jednak przekonany przekonany, że Ligna swoją tematyką i różnorodnością ofert będzie pozytywnym sygnałem na przyszłość" - mówi Dr Bernhard Dirr, dyrektor zarządzający stowarzyszenia producentów maszyn do obróbki drewna VDMA. Również Stephan Kühne, członek zarządu Deutsche Messe AG, jest optymistą: "Na targach stawili się wszyscy liderzy rynku. Kryzys nie zdemotywował przemysłu drzewnego, lecz skłonił do szukania opłacalnych rozwiązań i innowacji, które są prezentowane na Lignie".

 

Ligna 2009 wystartowała (Zdjęcia: 2)

Ligna 2009Ligna 2009

 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz