/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
 

PROCAD EXPO 2009: Bezpłatne warsztaty i seminaria dla projektanta

Procad

Autor:
Źródło: Procad
Data: 2009-05-12


17 Edycja Ogólnopolskiej Wystawy Użytkowników Systemów CAD - PROCAD EXPO 2009 już wkrótce! Silnym punktem każdej edycji wystawy są warsztaty i seminaria dla projektantów, konstruktorów i innych osób wykorzystujących systemy wspomagające projektowanie. 22 maja 2009 na gości imprezy (zarówno głównej w Gdańsku jak i PROCAD EXPO – DZIEŃ OTWARTY w oddziałach PROCAD) czekało będzie łącznie 15 sal seminaryjnych i warsztatowych w 5 miastach w Polsce!

Tegoroczny program zapowiada się niezwykle interesująco. Dzięki podziałowi na branże każdy z gości PROCAD EXPO 2009 będzie mógł zapoznać się z interesującym go tematem. Agenda wystawy jest skonstruowana tak, aby najciekawsze tematy z danej branży przypadały w czasie przeznaczonym dla niej w oddziałach. Dzięki temu będą one transmitowane na żywo do 4 oddziałów PROCAD (Poznania, Katowic, Warszawy i Wrocławia) i umożliwią uczestnictwo osobom, które nie mogą dojechać do Gdańska.

Dodatkowo równolegle do seminariów (we wszystkich miastach) odbędą się warsztaty, podczas których uczestnicy w praktyce przetestują najnowsze systemy wspomagające projektowanie. Szczegółowa agenda warsztatów znajduje się na stronie: www.procad.pl/procadexpo

Warto wspomnieć, że wśród uczestników seminariów losowane będą cenne nagrody: manipulatory 3d, Biblioteki, programy uzupełniające, a także system CAD wart 3000 Euro!

Gościom w Gdańsku organizatorzy zapewnili dodatkowe atrakcje. Tegoroczna wystawa sprzętu to premiery nowych modeli ploterów drukujących, pokaz skanerów wielkoformatowych, stacji roboczych dedykowanych pracy z systemami CAD, a także demonstracja urządzeń pomiarowych firmy TOPCON.

 

PROCAD EXPO 2009 w podziale na branże:
GDAŃSK – Impreza główna:
9:00 – 17:00 wszystkie branże


POZNAŃ, KATOWICE, WARSZAWA, WROCŁAW – PROCAD EXPO DZIEŃ OTWARTY
w oddziałach:
9:30 – 11:30 – przemysł/wytwarzanie
12:00 – 14:00 – infrastruktura/drogownictwo
14:30 – 16:30 – architektura/budownictwo
22 maja 2009
Gdańsk - Park Naukowo-Technologiczny, ul. Trzy Lipy 3
Poznań - ul. Głogowska 31/33
Warszawa - Al. Niepodległości 69
Katowice - ul. Staromiejska 7
Wrocław - ul. Wołowska 18
 
WSTĘP WOLNY!

Więcej o PROCAD EXPO: www.procad.pl/procadexpo  

PROCAD EXPO 2009: Bezpłatne warsztaty i seminaria dla projektanta (Zdjęcia: 3) 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA