/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
 

Nowy dyrektor RDLP w Pile

Lasy Państwowe

Autor: Grażyna Wolska, red. dja
Źródło: Lasy Państwowe
Data: 2009-04-30


30 kwietnia Marian Pigan, dyrektor generalny Lasów Państwowych, powołał Zbysława Ryszewskiego na stanowisko dyrektora Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Pile. Dyrektor został wyłoniony w wyniku postępowania konkursowego.

Zbysław Ryszewski - nowy dyrektor RDLP PiłaZbysław Ryszewski - nowy dyrektor RDLP PiłaFot. Lasy Państwowe

Oficjalnego przedstawienia nowego dyrektora dokonał dyrektor generalny LP, który spotkał się z kadrą kierowniczą RDLP w Pile. – RDLP w Pile jest zarządzana wzorowo – stwierdził M. Pigan. – Życzę panu, aby kiedy będzie pan przekazywał stanowisko dyrektora swojemu następcy, sytuacja w jednostce była taka sama lub jeszcze lepsza. – Liczę na dobrą współpracę z nadleśniczymi oraz oczekuję lojalności wobec firmy i stworzenia dobrej atmosfery w pracy – powiedział. Z. Ryszewski.

Mgr inż. Zbysław Ryszewski ma 48 lat. W 1989 r. uzyskał tytuł inżyniera leśnika na Wydziale Leśnym Akademii Rolniczej w Poznaniu. W 1999 r. na tej samej uczelni ukończył uzupełniające studia magisterskie. Przez 10 lat (1989-1999) pracował w Nadleśnictwie Piaski (RDLP w Poznaniu) na stanowiskach adiunkta, specjalisty ds. inżynierii leśnej, strażnika leśnego i komendanta Straży Leśnej. W latach 1999-2000 był zastępcą nadleśniczego w Nadleśnictwie Góra Śląska (RDLP w Poznaniu). Od 2000 r. był nadleśniczym w tym nadleśnictwie.

Liczba wyświetleń: 3559


 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA