/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
 

Fabryka Papieru Kaczory zbuduje zakład w Margoninie

Fabryka Papieru Kaczory

Autor: dja
Źródło: Fabryka Papieru Kaczory
Data: 2009-04-29


Fabryka Papieru Kaczory planuje budowę zakładu produkcyjnego w Margoninie. Obecnie trwają czynności administracyjne związane z przygotowaniem inwestycji. FPK przygotowała m.in. raport o oddziaływaniu nowej fabryki na środowisko, który obecnie poddawany jest konsultacjom społecznym.

Maszyna papierniczaMaszyna papierniczaFot. Fabryka Papieru Kaczory

Zgodnie z planami nowy zakład będzie produkował ok. 40 ton papieru na dobę. Surowcem do produkcji będzie makulatura mieszana.

Przedsięwzięcie realizowane jest od podstaw. Na niezabudowanym terenie o powierzchni ponad 2 ha powstanie m.in. hala produkcyjno-magazynowa z pomieszczeniami socjalnymi której powierzchnia wyniesie ok. 6400m2

Fabryka Papieru Kaczory sp. z o.o. rozpoczęła  działalność w 1992 roku. Firma początkowo istniała pod nazwą Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe „PAKS” i zajmowała się produkcją papieru toaletowego. W czerwcu 2002 roku firma rozszerzyła swój asortyment o artykuły higieniczne i przemysłowe, a od roku 2005 wzbogaciła ofertę o nową linię produktów białych Lux. Obecnie FPK specjalizuje się w produkcji papierów toaletowych, ręczników papierowych i innych artykułów higienicznych.

 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA