/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Szkieletowy dom drewniany
 

Komfort otwiera trzy nowe sklepy

Komfort

Autor: Angelika Popiołek (red. dja)
Źródło: Komfort
Data: 2009-04-28


Sieć KOMFORT, lider rynku pokryć podłogowych, 25 kwietnia 2009, otworzył trzy nowe sklepy. W ten sposób firma zrealizowała plan uruchomienia pięciu nowych lokalizacji przewidzianych na kwiecień. Do końca roku KOMFORT planuje otworzyć jeszcze 10 salonów franczyzowych oraz około 15 sklepów własnych. Łącznie sieć liczy już 131 sklepów.

Fot. Komfort

Strategia rozwoju sieci KOMFORT zakłada oferowanie klientom wysokiej jakości pokryć podłogowych, zróżnicowanych cenowo i inspirowanych najnowszymi trendami w aranżacji wnętrz. KOMFORT ze 134 sklepami, jest już obecny we wszystkich dużych miastach w Polsce. A od niedawna również w Czechach. Teraz otwiera kolejne sklepy w atrakcyjnych lokalizacjach w dużych miastach oraz dociera z największą kolekcją podłóg do mieszkańców mniejszych miejscowości.

Mijający miesiąc to czas silnej ekspansji sieci KOMFORT. Na początku kwietnia otwarty został sklep franczyzowy  w Tomaszowie Mazowieckim, przy ul. Farbiarskiej 4 oraz sklep własny w Rumii, mieszczący się w budynku siedziby i zarazem salonu firmowego spółki WEMA przy ul. Grunwaldzkiej 35.

Więcej KOMFORTU w Szczecinie
Kolejne 3 salony zostały uruchomione zostały w minioną sobotę. Pierwszy z nich ruszył w Szczecinie (macierzyste miasto KOMFORTu ). Jest to trzeci salon sieci KOMFORT w tym mieście. Zastąpi on, zamknięty pod koniec 2008 roku, sklep przy ulicy Struga. Nowy salon został otwarty w Centrum Handlowym Gryf, zlokalizowanym  przy ul. Wiosennej 32, przy głównej trasie komunikacyjnej biegnącej od strony Gorzowa, Goleniowa, Stargardu Szczecińskiego do centrum miasta.

KOMFORT w Krośnie
Od soboty również mieszkańcy Krosna mogą przekonać się o profesjonalizmie sieci KOMFORT. Pierwszy sklepu sieci w tym mieście otwarto przy ulicy Podkarpackiej 26. Sklep ma powierzchnię 677 m2. Mieszkańcy Krosna mogą wybierać spośród 8 tysięcy produktów oferowanych w ciągłej sprzedaży i na zamówienie.

11. sklep franczyzowy w Mławie
Trzecie ze sklepów otwarto w Mławie przy ulicy Piłsudskiego 39b. Sklep działać będzie we franczyzowej formule biznesowej. To już jedenasty franczyzowy salon sprzedaży sieci KOMFORT.

Firma Sklepy KOMFORT rozwija równoległą sieć franczyzową w miejscowościach liczących od 25 do 70 tysięcy mieszkańców, gdzie potencjał firmy oraz ścisła współpraca z lokalnymi przedsiębiorcami pozwalają dostosować ofertę do potrzeb nowego rynku.

Do końca roku firma Sklepy KOMFORT planuje otworzyć kolejne 10 sklepów franczyzowych. – Na decyzję tą duży wpływ miał sukces dotychczas otwartych sklepów. Od początku współpracy, uważnie przyglądamy się, razem z naszymi partnerami, wynikom ich działalności. Po kilku miesiącach funkcjonowania sklepów, możemy ocenić, że efekty są dla nas satysfakcjonujące, salony te zarabiają na siebie. Optymizmem napawa też fakt, że z 11 partnerów, którzy działają  teraz w sieci, czterech jest zainteresowanych otwieraniem kolejnych placówek. Pozwala to sądzić, że formuła współpracy pod szyldem Komfort jest dla nich atrakcyjna – mówi Marcin Grzelak, dyrektor ds. franchisingu sieci KOMFORT.

 

***

Sieć KOMFORT to największy w Polsce specjalista rynku pokryć podłogowych. W ofercie sklepów znajduje się szeroka gama produktów (paneli, drewna, dywanów, wykładzin dywanowych i elastycznych) oraz usług około sprzedażowych takich jak: transport, montaż, przycinanie i obszywanie wykładzin, a nawet wypożyczenie specjalnego odkurzacza do prania dywanów. Na klientów czekają też kompetentni sprzedawcy, pomagający wybrać produkty najlepiej odpowiadające ich indywidualnym potrzebom i doradzający w kwestii pielęgnacji i konserwacji wszystkich typów podłóg.

 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz