/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Szkieletowy dom drewniany
 

RuckZuck rusza na Wschód

RuckZuck

Autor:
Źródło: RuckZuck
Data: 2009-04-22


Sieć sprzedaży podłóg i drzwi RuckZuck, realizując założony plan ekspansji na rynki Europy Środkowo – Wschodniej, po raz pierwszy wystawiła swoje stoiska na targach budowlanych, które odbyły się w marcu i kwietniu na Białorusi, Ukrainie i w Rosji.

Fot. RuckZuck

„STROJEXPO 2009” w Mińsku, „Budownictwo i Architektura 2009” w Kijowie oraz „MOSBUILD 2009” w Moskwie to jedne z największych, cyklicznych targów budowlanych w Europie Środkowo – Wschodniej. Z roku na rok prezentuje się na nich coraz większa liczba wystawców, przedstawiających najnowsze osiągnięcia technologiczne oraz rozwiązania dla budownictwa. W tym roku do tej grupy dołączyła sieć RuckZuck. Na targach w Rosji (31.03-03.04.09) i na Ukrainie (24.03-28.03.09) RuckZuck zaprezentował się wspólnie z firmą Classen-Pol. Natomiast na Białorusi swoją ofertę prezentowali tylko przedstawiciele RuckZuck. Biorąc udział w targach, które cieszą się coraz większą popularnością za naszą wschodnią granicą, RuckZuck realizuje założoną strategię rozwoju sieci w Europie Środkowo-Wschodniej.

Jednym z naszych głównych celów była promocja marki RuckZuck na rynku wschodnim oraz poinformowanie klientów, gdzie znajdują się nasze sklepy i gdzie w najbliższej przyszłości planujemy otworzyć kolejne. W efekcie ogromnego zainteresowania siecią w maju będzie działało już 21 punktów RuckZuck na rynku wschodnim: 12 na Ukrainie, 5 na Białorusi, 2 na Łotwie, 1 w Rumuni i 1 w Rosji – podsumowuje udział w targach Marlena Piecuch, manager ds. eksportu w RuckZuck.

RuckZuck zyskuje coraz większe uznanie przedsiębiorców nie tylko w Polsce, ale również na rynkach Europy Wschodniej. Targi - takie jak te na Białorusi, Ukrainie i w Rosji - to najlepsza okazja do przedstawienia korzyści wynikających ze współpracy z siecią w ramach Systemu Partnerskiego.

 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz