/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Szkieletowy dom drewniany
 

Stolbud Włoszczowa S.A. - podsumowanie pierwszego kwartału

Autor: Patryk Gut
Źródło: Stolbud Włoszczowa
Data: 2009-04-15


Pierwszy kwartał 2009 roku, mimo powszechnej stagnacji i widma kryzysu, Stolbud Włoszczowa S.A może zaliczyć do bardzo udanych. Firma osiągnęła znaczny wzrost sprzedaży, w porównaniu do analogicznego okresu ubiegłego roku.

Logo StolbudLogo Stolbud

Wzrost wielkości sprzedaży za pierwszy kwartał 2009 roku w stosunku do pierwszego kwartału zeszłego roku, wynosi blisko 53%. To bardzo dobry wynik, szczególnie jeśli weźmiemy  pod uwagę obecną kondycję gospodarki. Pokazuje on, że postawione ambitne cele udaje się nam realizować.”  komentuje Dariusz Górski – Dyrektor Handlowy Stolbud Włoszczowa S.A.

Na sukces firmy wpłynęło wiele czynników. Można wśród nich wyróżnić  znaczny wzrost sprzedaży w segmencie drzwi, wynikający z uatrakcyjnienia oferty handlowej i poszerzenia asortymentu o drzwi FINISH i DECOR. Ponadto Stolbud Włoszczowa realizuje założony plan sprzedaży stolarki okiennej.

Stolbud Włoszczowa S.A. od początku swojej działalności koncentruje się na produkcji okien i drzwi wyróżniających się wysoką jakością. Bogatą tradycję wynikającą z 40 letniego doświadczenia, skutecznie łączy z innowacyjnymi rozwiązaniami technicznymi i technologicznymi. Wszystkie produkty Stolbud Włoszczowa S.A. posiadają aprobaty techniczne oraz certyfikaty zgodności wymagane na rynku budowlanym. Jakość i solidność asortymentu potwierdza wdrożony Zintegrowany System Zarządzania Jakością, Środowiskiem i BHP wg norm ISO 9001, ISO 14001, PN-N-18001. Firma od szeregu lat stale współpracuje z jednostkami notyfikowanymi w Polsce takimi jak m.in. Instytut Techniki Budowlanej w Warszawie. Stolbud Włoszczowa S.A. znajduje się także na liście firm rekomendowanych przez Związek Polskie Okna i Drzwi.

 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz