/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Szkieletowy dom drewniany
 
TARGI

7 Edycja PELLETS-EXPO & BRYKIET-EXPO

CTPiK

Autor: Małgorzata Lepper-Kordas
Źródło: CTPiK
Data: 2009-04-08


Szanowni Państwo, W imieniu Centrum Targowego Pomorza i Kujaw mam przyjemność poinformować Państwa o 7 edycji Międzynarodowych Targów Urządzeń, Technologii do Wytwarzania i Zastosowania Pelletu i Brykietu „PELLETS-EXPO & BRYKIET-EXPO”, które odbędą się w dniach 24-26 czerwca 2009r. w Bydgoszczy w hali Łuczniczka przy ul. Toruńskiej 59.

7 Edycja PELLETS-EXPO & BRYKIET-EXPO 24-26.06.20097 Edycja PELLETS-EXPO & BRYKIET-EXPO 24-26.06.2009

Niestabilny rynek oraz rosnące ceny paliw w Polsce i na świecie powodują sukcesywny wzrost popularności pelletu, brykietu oraz urządzeń do ich spalania wśród odbiorców instytucjonalnych i klientów indywidualnych.
Jak co roku, staramy się zbudować możliwie największą, ciekawą ofertę tej branży dla zwiedzających.

Na stoiskach wystawienniczych firmy zaprezentują bogatą ofertę urządzeń oraz kompletnych linii technologicznych do produkcji pelletów, brykietów z trocin i innych surowców, nowoczesne kotły grzewcze, piece, kominki, palniki na pelet, automatykę i armaturę dla kotłowni na biomasę, suszarnie, rozdrabniacze, pelety i brykiety itp.

Targi PELLETS-EXPO & BRYKIET-EXPO organizowane są przy poparciu Ministra Środowiska Macieja Nowickiego, pod honorowym patronatem Ministra Gospodarki Waldemara Pawlaka, Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi Marka Sawickiego, Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego Piotra Całbeckiego, Wojewody Kujawsko-Pomorskiego Rafała Bruskiego, Prezydenta Bydgoszczy Konstantego Dombrowicza, Prezesa Zarządu Bałtyckiej Agencji Poszanowania Energii S.A. Edmunda Wacha oraz Polskiej Izby Biomasy.

W 2009 roku planujemy bogaty program konferencji towarzyszących targom, spotkań branżowych.
Odbędą się m.in. dwie Konferencje – krajowa i zagraniczna z tłumaczeniem symultanicznym. W pierwszym dniu targów 24 czerwca będzie miała miejsce Konferencja pt. „Rynek pelet  i brykietów – możliwości rozwoju” współorganizowana z m-cznikiem Czysta Energia oraz po południu Warsztaty dla uczestników projektu Pellets@las przygotowywane przez Bałtycką Agencję Poszanowania Energii S.A.

W drugim dniu targów 25 czerwca odbędzie się Konferencja międzynarodowa współorganizowana ze szwedzkim Bioenergy International i BioDest Sp. z o.o. pt. „Aktualności Rynku Peletu – Trzecia Edycja”.

 

Małgorzata Lepper-Kordas
Dyrektor CTPiK

 

7 Edycja PELLETS-EXPO & BRYKIET-EXPO (Zdjęcia: 5)

7 Edycja PELLETS-EXPO & BRYKIET-EXPO 24-26.06.2009Stoisko firmy KOSTRZEWANa targach znajdziemy technologie do produkcji eko-opałuProducenci biopaliw pokazują jak sprawdzają się ich produkty "w akcji"Na stoiskach znajdziemy także coś dla domu

 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz