/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
 

Czym chwalą się Polacy?

Autor:
Źródło: Sokółka Okna i Drzwi S.A.
Data: 2009-04-03


Sokółka Okna i Drzwi S.A. zajęła najwyższą pozycję wśród producentów okien na liście polskich marek godnych zaufania.

Sondaż został zrealizowany przez TNS OBOP, opierał się na wywiadach "twarzą w twarz" w domach respondentów. Tak korzystny wynik osiągnięty przez Sokółkę, może być dowodem wysokiej jakości produktów firmy oraz zaufania jakim jest ona darzona przez polaków. Prowadzone w całym kraju badania dotyczyły tego, z jakich marek polskich produktów Polacy czują się dumni, jakimi chcieliby się chwalić za granicą, a jakie są przez nich faktycznie używane. Wynikiem badań jest lista polskich marek godnych zaufania, na której Sokółka Okna i Drzwi S.A. zajmuje pierwsze miejsce wśród producentów okien.

Ranking był jednym z elementów prowadzonej obecnie kampanii społecznej „Kupuj nasze”. Kampania ta ma na celu zwrócenie konsumentom uwagi na fakt, że kupując polskie produkty przyczyniają się do tworzenia miejsc pracy. Badanie wskazuje krajowe marki z  wielu gałęzi gospodarki, które mogą bez kompleksów konkurować z zagranicznymi rywalami.

Lista sporządzona została na podstawie Indeksu Zaufania do Marki - wskaźnika powstałego w oparciu o spontaniczne oraz wspomagane odpowiedzi respondentów na temat polskich marek oraz ich użytkowania. Badania przeprowadzono na reprezentatywnej próbie 1005 respondentów w wieku powyżej 15 lat. 

 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA