/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
 

Trwają targi DREMA i FURNICA

MTP

Autor:
Źródło: MTP
Data: 2009-04-02


Doroczne spotkanie branży drzewnej i meblarskiej otworzył Przemysław Trawa, prezes Zarządu Międzynarodowych Targów Poznańskich witając przybyłych gości i przedstawicieli organizacji branżowych z Polski i zagranicy.

Prezes Trawa otwiera targi DremaPrezes Trawa otwiera targi DremaFot. MTP

Prezes Trawa podkreślił opiniotwórczą rolę targów DREMA i FURNICA, jaką spełniają zwłaszcza w trudnym gospodarczo okresie. Wyraził także nadzieję, że uczestnicy tegorocznych targów znajdą w Poznaniu wiele ciekawych rozwiązań pozwalających na bycie konkurencyjnym w warunkach zmieniającego się rynku.

Międzynarodowe Targi Maszyn i Narzędzi dla Przemysłu Drzewnego i Meblarskiego DREMA w tym roku świętują 25 jubuileuszową edycję. W tym samym czasie odbywają się Międzynarodowe Targi Komponentów do Produkcji Mebli FURNICA.
 
W pierwszym dniu targów odbyło się posiedzenie zarządu europejskich Federacji Producentów Maszyn do Obróbki Drewna Eumabois. Prezydent stowarzyszenia, Franz Josef Buetfering był gościem honorowym ceremonii otwarcia targów oraz Gali Nagród targów Drema i Furnica.

W drugim dniu targów odbyło się III Forum Gospodarcze Przemysłu Drzewnego i Meblarskiego  Polwood 2009 oraz cykl prelekcji odbywających się w ramach przestrzeni Urok Detalu - Barwy Wypoczynku. Wykłady prowadzili m.in. Zuzanna Skalska i dr Marek Borowiński.

W trzecim dniu Targów odbędzie się m.in konferencja "Potencjał inwestycyjny europejskiego rynku drzewno-meblarskiego w kontekście kryzysu ekonomicznego".

Na ostani dzień Dremy zaplanowano Finał VIII Mistrzostw Polski we Wbijaniu Gwoździ oraz rozstrzygnięcie konkursu „Wyczarowane z drewna".

Trwają targi DREMA i FURNICA (Zdjęcia: 2)

Prezes Trawa otwiera targi DremaTargi Drema

 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA