/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
 

Certyfikat FSC dla firmy Caro Sp. z o.o.

NEPCon

Autor: opr,. JR
Źródło: NEPCon
Data: 2009-03-30


W ramach programu SmartWood organizacji Rainforest Alliance, NEPCon wykonał audit w firmie Caro Sp. z o.o. Spółka Komandytowa w miejscowości Zielona Góra. W efekcie wykonanej oceny kontroli pochodzenia produktu przyznano firmie certyfikat FSC (Forest Stewardship Council) o numerze SW-COC-003699, obowiązujący w okresie od 16.03.2009 r. do 15.03.2014 r.

CARO jest firmą rodzinną. Posiadany kapitał jest w 100% polski. Od wielu lat firma współpracuje z polskimi poddostawcami. Sprawdzeni kooperanci zabezpieczają potrzeby surowcowe firmy, spełniając wysokie wymagania w zakresie jakości i terminów dostaw. Firma wspiera polskich producentów, współfinansuje oraz współtworzy wiele miejsc pracy.
W ofercie firmy znajdą Państwo: antyramy szklane, antyramy plexi, ramki, fotoramki, ramki fotograficzne, obrazy, obrazki, blejtramy, canvas, obrazy bez ram, reprodukcje, passepartout

Sukces firmy to wieloletnie doświadczenie, znajomość branży, udział w targach budowlanych w całej Europie oraz wyczucie rynku. Własne studio projektowe pozwala firmie na tworzenie nowoczesnych, oryginalnych projektów, obrazów, reprodukcji, plakatów oraz zdjęć. Inspiracją wzorów są najnowsze trendy panujące na rynkach światowych.

Firma posiada dwa zakłady produkcyjne o łącznej powierzchni 10.000m². Zatrudnia 120 osób. Swoje produkty firma dostarcza do największych sieci handlowych w Polsce i Europie.

 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA