/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
 

Rosnące ceny energii? - Sokółka ma na to radę

Autor:
Źródło: Sokółka Okna i Drzwi S.A.
Data: 2009-03-18


Sokółka Okna i Drzwi S.A.- jeden z największych producentów okien w Polsce poszerzył swoją ofertę o 3 nowe, energooszczędne linie okien drewnianych. Każde z nowych okien charakteryzuje się innymi parametrami izolacyjnymi, tak aby każdy z nas mógł dobrać rozwiązanie uszyte na miarę swoich potrzeb.

Przekój okna drewnianego ELITE 92Przekój okna drewnianego ELITE 92

Nowe linie okien Sokółki to STYLE68 o grubości ramy 68mm, THERMO80 o grubości ramy 80mm oraz ELITE92, w których rama drewniana ma aż 92mm grubości. Dzięki zastosowaniu innowacyjnych rozwiązań w budowie okien, każde z nich różni się od pozostałych niezwykle istotnym dla kupującego parametrem- izolacyjnością termiczną, która ma znaczący wpływ na koszty ogrzewania.

Nowe okna Sokółki dostarczają wszystkiego, czego mógłby sobie zażyczyć użytkownik nowoczesnego okna- starannie wyselekcjonowane drewno, wysoką jakość wykonania oraz nowatorskie rozwiązania w zakresie budowy okna podnoszące komfort użytkowania. Wszystkie te okna mają w standardzie energooszczędny pakiet szyb zespolonych z szybami niskoemisyjnymi wypełniony argonem. Producent zapewnia również mikrowentylację, okucia renomowanej firmy WINKHAUS oraz zaczep antywłamaniowy w standardzie. Jeżeli dodamy do tego delikatnie zaokrąglone krawędzie podkreślające naturalny charakter drewna oraz bogaty wybór kolorów i wyposażenia dodatkowego, otrzymujemy okna bliskie ideału.


 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA