/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Szkieletowy dom drewniany
 

VOX uczy montażu drzwi Pol-skone

Vox

Autor: Beata Jankowska
Źródło: Vox
Data: 2009-03-17


Przez 4 dni trwały nieodpłatne szkolenia dla montażystów drzwi organizowane przez Składy budowlane VOX. Wzięło w nich udział ponad 80 osób, reprezentujących firmy montażowe na stałe współpracujące ze sklepami Majster oraz siecią składów VOX.

Szkolenie z montażu drzwi Pol-skoneSzkolenie z montażu drzwi Pol-skoneFot. Vox

W trakcie szkolenia można było zdobyć praktyczną wiedzę oraz uprawnienia z zakresu montażu drzwi marki Pol-skone. Szkolenie kończyło się egzaminem oraz otrzymaniem certyfikatu autoryzacji. O jego wysokiej jakości oraz randze świadczy fakt, że nie wszyscy montażyści otrzymali certyfikaty. Trzeba było bowiem wykazać się znajomością budowy skrzydeł drzwiowych Pol-skone i ich parametrami technicznymi, pozwalającymi na prawidłowe osadzenie drzwi w otworze.

Składy budowlane VOX w swojej bogatej ofercie usług posprzedażowych dla klienta oferują montaż drzwi zakupionych we wszystkich swoich punktach handlowych, dlatego szkolenia z zakresu montażu będą powtarzane. Firmy zainteresowane współpracą z siecią VOX i sklepami Majster oraz szkoleniami mogą zgłaszać się do kierowników składów najbliższych w swoim regionie. Ich adresy można znaleźć na stronie www.sklady.vox.pl

VOX uczy montażu drzwi Pol-skone (Zdjęcia: 2)

Szkolenie z montażu drzwi Pol-skoneCertyfikat

 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz