/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
 
CHEMIA DO DREWNA

Valtii Expert - fiński ekspert od ochrony drewna

Tikkurila

Autor: Katarzyna Moskalik
Źródło: Tikkurila
Data: 2009-03-13


Wiosna tuż tuż, dlatego warto już teraz zająć się konserwacją i dekoracją drewnianych mebli ogrodowych czy tarasów. Właśnie po to by w pełni móc korzystać z nadchodzących ciepłych dni i wypoczynku na świeżym powietrzu.

Valtii Expert - fiński ekspert od ochrony drewnaValtii Expert - fiński ekspert od ochrony drewnaFot. Tikkurila

Sprawdzone preparaty do ochrony drewna są jedyną gwarancją, że na długo zachowa ono swoje właściwości oraz będzie cieszyć oko swoimi walorami estetycznymi podczas weekendowych spotkań z przyjaciółmi.

W ofercie fińskiej marki Tikkurila dostępne są specjalistyczne produkty, które zabezpieczają i jednocześnie dekorują drewno. Należy do nich półprzezroczysty impregnat Valtti Expert. Receptura produktu została przetestowana w surowych warunkach skandynawskiej zimy. Valtti Expert wytwarzany jest na bazie żywic alkidowych z dodatkiem wosku, które głęboko wnikają w drewno i zabezpieczają je przed niekorzystnym działaniem wilgoci. Dzięki temu produkt optymalnie konserwuje drewniane powierzchnie, w tym także ogranicza szkodliwy wpływ promieniowania UV.

Valtti Expert jest rekomendowany także ze względu na swoje walory estetyczne. Najnowszy kolor w ofercie "kalwados" to modna barwa w dekoracji domów, która przypomina ciepły odcień gryczanego miodu. Inne dostępne kolory to: sosna, dąb, orzech, teak, mahoń, palisander
i zieleń. Dzięki palecie 8 gotowych barw Valtti Expert profesjonalnie odmienimy przydomowe drewniane altany, tarasy i ogrodowe meble. Ten nowoczesny impregnat nadaje się również do dekoracyjno-ochronnego pokrywania drewnianych ścian domów, okien, drzwi i ogrodzeń.


Atuty produktu:
* dodatek wosku zabezpieczającego przed wilgocią
* wyjątkowo wysoka wydajność
* sprawdzona w fińskim klimacie receptura

VALTTI EXPERT
Wydajność     do 20 m2/l
Kolorystyka    8 gotowych kolorów
Stopień połysku pełny mat
Czas schnięcia    ok. 30 min.
Opakowanie    0,75 l; 2,5 l; 5 l
Cena brutto    27,29 zł / 0,75 l

 

Valtii Expert - fiński ekspert od ochrony drewna (Zdjęcia: 3)

Valtii Expert - fiński ekspert od ochrony drewnaValtii Expert - fiński ekspert od ochrony drewnaValtti Expert

 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA