/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
 

Intermasz - prezentacje produkcji okien, drzwi, schodów, mebli

Autor: Magdalena Szymańska, opr. PR
Źródło: Intermasz
Data: 2009-03-12


W dniach 5 i 6 marca w siedzibie firmy Intermasz w Toruniu odbyły się prezentacje technologii produkcji okien, drzwi, schodów i mebli z wykorzystaniem oprogramowania Cobus. Technologie produkcji w/w elementów zostały zaprezentowane na przykładzie czteroosiowego centrum obróbczego niemieckiej firmy Maka – maszyna Maka Move.

Właściciel firmy Intermasz Pan Piotr WojtczakWłaściciel firmy Intermasz Pan Piotr WojtczakFot. Intermasz

Prezentacje były przygotowane w taki sposób, że każdego dnia odbywały się dwa panele prezentacyjne – pierwszy rozpoczynał się o godzinie 10:00, a drugi o godzinie 13:00. W ramach panelu właściciel firmy Intermasz Pan Piotr Wojtczak podczas swojej prelekcji przedstawił krótko firmę oraz zakres maszyn, które w swojej ofercie posiada firma Maka (wyłącznym przedstawicielem firmy Maka w Polsce jest firma Intermasz). W dalszej części prelekcji zostało szczegółowo przedstawione oprogramowanie firmy Cobus stanowiące duże uproszczenie zarówno procesu projektowania poszczególnych elementów jak i procesu produkcji zaprojektowanych elementów. Powyższa prelekcja była również doskonałą okazją do omówienia kilku bardzo popularnych ostatnio tematów takich jak: budowa konsolowa, portalna i bramowa maszyn typu centrum obróbcze, cechy poszczególnych maszyn w zależności od rodzaju produkcji i na co zwrócić uwagę przy wyborze centrum obróbczego najlepiej dostosowanego do Naszych potrzeb. Każda prelekcja była zakończona prezentacją produkcji elementów na maszynie – można było zobaczyć jak jest obrabiany element łuku okiennego, skrzydło drzwiowe, ramiak drzwiowy z tzw. „czapką napoleona” oraz element frontu meblowego wraz z wyfrezowaniem napisu.

Po zakończeniu paneli prezentacyjnych był czas na indywidualne rozmowy oraz odpowiedzi na wszystkie pytania uczestników.

Prezentacje cieszyły się dużym zainteresowaniem i uczestniczyło w nich kilkadziesiąt firm z całej Polski. Atmosferę uprzyjemniał skromny poczęstunek, a każdy uczestnik na zakończenie otrzymał drobny upominek.

Intermasz - prezentacje produkcji okien, drzwi, schodów, mebli (Zdjęcia: 12)

Właściciel firmy Intermasz Pan Piotr WojtczakPrezentacje technologii Prezentacje technologii Prezentacje technologii Prezentacje technologii Prezentacje technologii Prezentacje technologii Prezentacje technologii Prezentacje technologii Prezentacje technologii Prezentacje technologii Prezentacje technologii

 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA