/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
 

Trwają Lubelskie Targi Opakowań

MTP

Autor:
Źródło: MTP
Data: 2009-03-11


W dniach 11 i 12 marca 2009 w Lublinie odbędzie się pierwsza edycja Lubelskich Targów Opakowań organizowanych przez Międzynarodowe Targi Poznańskie.

Opakowania są nieodłącznym elementem życia człowieka i integralną częścią społeczeństwa. Bez odpowiedniego opakowania większość produktów nie może być przechowywana, transportowana i sprzedawana. Opakowania zajmują bardzo ważne miejsce w gospodarce każdego kraju. Rynek ten, pomimo recesji, rozwija się dynamicznie ze względu na udoskonalanie produkcji, rozwój nowoczesnych technologii oraz wciąż rosnące wymagania konsumentów.

Coraz więcej firm świadomych jest ewentualnych skutków kryzysu i  dobrze przygotowała się do załamania rynku. Większość przedsiębiorstw wie, że właśnie w tym momencie niezwykle ważna jest promocja i   podtrzymywanie relacji z konsumentami przez cały czas, a tym samym budowanie silnej marki. Najlepszą formą kontaktu z klientami, a tym samym najefektywniejszą formą promocji jest właśnie udział w targach. Jest to swoistego rodzaju inwestycja w przyszłość.

Zadaniem zaś  organizatora  targów jest wypracowanie takiej formuły, która pozwoli ich uczestnikom odnaleźć drogę rozwoju swojego biznesu w każdych, nawet trudnych warunkach. Z tą myślą  przystąpiliśmy do organizacji naszego nowego projektu  Lubelskich Targów Opakowań.  Nowa formuła -  dwudniowe targi o wyłącznie handlowym charakterze, miejsce ich organizacji  -  Lublin, a więc dotarcie z ofertą wystawców do firm  Polski Południowo-Wschodniej oraz firm z Białorusi i Ukrainy,  a także warunki uczestnictwa - nowoczesny  pawilon wystawienniczy Międzynarodowych Targów Lubelskich to niewątpliwe atuty tego przedsięwzięcia.

W pierwszej edycji Lubelskich Targów  Opakowań  weźmie udział 30 wystawców z Niemiec, Polski i Szwecji. Zaprezentują swoje najnowsze produkty, usługi i rozwiązania technologiczne  w zakresie opakowań .   

ZAKRES TEMATYCZNY

Zakres ekspozycji targów  obejmuje najważniejsze obszary branży opakowaniowej:
- opakowania - opakowania i materiały do wyrobu opakowań
- maszyny - maszyny i urządzenia pakujące, maszyny do wyrobu opakowań, maszyny znakujące i etykietujące,
- doradztwo techniczne.

PROGRAM TARGÓW
Lubelskie Targi  Opakowań  obfitują w ciekawe wydarzenia   i   bogaty   program przygotowany we  współpracy z Polską Izbą Opakowań i Centralnym  Ośrodkiem Badawczo-Rozwojowym. Pierwszego dnia  - 11 marca odbędą się między innymi seminaria  „Certyfikacja opakowań w świetle przepisów obowiązujących w Polsce" oraz Bezpieczeństwo zdrowotne opakowań do żywności" drugiego dnia  zapraszamy na  dyskusje  „Przedsiębiorcy branży opakowań wobec wyzwań jakie niesie kryzys finansowy", a także prezentacje promocyjne firm-członków  Polskiej Izby Opakowań  

 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA