/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
 

Podsumowanie targów DREMA UKRAINA & FURN'EQUIP

MTP

Autor:
Źródło: MTP
Data: 2009-03-11


W dniach 24-27 lutego w Kijowie na Ukrainie, na terenie Kiev Expo Plaza odbyła się I edycja Międzynarodowych Targów Maszyn i Narzędzi dla Przemysłu Meblarskiego i Drzewnego DREMA UKRAINA & FURN'EQUIP 2009. Wydarzenie to odbywało się równocześnie z Targami Komponentów do Produkcji Mebli MTKT.

Fot. MTP

Podczas targów, na powierzchni wystawienniczej ok. 4 000m² zaprezentowało się ponad 150 firm zainteresowanych kontaktami z przedstawicielami branż obróbki drewna i produkcji mebli. Imprezę odwiedziło ponad 11 000 profesjonalnych gości z Austrii, Niemiec, Polski, Szwecji,  Włoch,  Ukrainy i innych krajów Europy Wschodniej. W centrum uwagi znalazły się nowe propozycje maszyn i komponentów do produkcji mebli.

Formuła targów DREMA UKRAINA & FURN'EQUIP 2009 to trójkąt Specjaliści - Produkt - Komunikacja. Uwaga ekspertów zwrócona była przede wszystkim na ofertę wystawienniczą, w tym na najbardziej innowacyjne rozwiązania. W ofercie targów znajdowały się maszyny i urządzenia dla przemysłu drzewnego oraz komponenty do produkcji mebli o nowoczesnym designie, bazujące na materiałach zgodnych z aktualnymi trendami.

Profil zwiedzających targi  DREMA UKRAINA & FURN'EQUIP 2009 miał zróżnicowaną i wszechstronną strukturę. Oprócz właścicieli i kierowników przedsiębiorstw, specjalistów z branży meblowej, pracowników odpowiadających za maszyny i urządzenia produkcyjne, do zwiedzania zostały zaproszone osoby, które są zainteresowane organizacją procesu produkcji mebli, inwestorzy oraz deweloperzy.

Podczas targów DREMA UKRAINA & FURN'EQUIP 2009 zaprezentowano innowacyjne produkty, dostarczające inspiracji i wiedzy na temat najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych. Do tytułu „Innowacja" pretendowały takie rozwiązania, jak: RAUMPLUS aluminiowe systemy do drzwi przesuwnych, których ukraińskim dostawcą jest firma ANTA, płyty MDF z obiciem ze sztucznej skóry firmy HOMAX, systemy półkowe firmy Aristo i inne.

Następna edycja targów DREMA UKRAINA & FURN'EQUIP już wiosną 2010 roku!

Organizatorzy:
Międzynarodowe Targi Poznańskie sp. z o.o.
Kijowskie Międzynarodowe Targi Kontraktowe

Podsumowanie targów DREMA UKRAINA & FURN'EQUIP (Zdjęcia: 2) 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA